Маринарський соус із занадто великою кількістю орегано та томатної пасти


3

Що можна використати для знежирення соусу із занадто великою кількістю орегано та томатної пасти? Я використовував куплений в магазині соус для збільшення обсягу соусу, який я почав з цибулею, часником, домашніми помідорами, цукром, вином.

Відповіді:


4

Я вважаю, що найкращим вашим курсом буде просто збільшити об'єм соусу, додавши більше цілих помідорів ... для полегшення баночки з помідорами якихось цілих (очищених від шкірки), нарізаних кубиками або подрібнених; або якщо ви віддаєте перевагу, використовуйте свіжі помідори, для чого знадобиться ще трохи роботи. Так чи інакше, ви можете процідити насіння, якщо вони вам не сподобаються.

Можливо, вам доведеться збільшити і деякі інші аромати, але я думаю, що єдиний спосіб, коли ви збалансуєте аромати орегано / томатної пасти, - це просто зробити більше соусу. Ви завжди можете заморозити його, якщо не думаєте, що зможете все це використовувати.

Скільки вам потрібно буде насправді залежати від того, скільки соусу у вас вже є. Якщо це одна баночка готового соусу, ви, ймовірно, будете гарно з невеликою кількістю, як баночка 14,5 унції, або якщо у вас є більше, можливо, вам доведеться пойти з двома з них.


Приблизно така ж відповідь, яку я збирався опублікувати. Я додам, що ОП може використовувати і свіжі помідори. Просто не забудьте триматися подалі від пюре та пасти.
Сінді

@Cindy Так. Чомусь я так лінуюся, коли роблю соус, що не думаю про свіжі помідори ... і якщо вони вже використовують соус з баночки, я не знаю, що я б дуже хотів витратити помідори .
Catija

Та мені теж. Особливо, якщо у мене немає свіжого під рукою. Але за публікацією вона розпочала свій соус із свіжого, щоб мати більше під рукою.
Сінді
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.