Є (британський) весільний торт просто ярусний фруктовий торт


5

Я намагаюся знайти хороший рецепт весільного торта. Я збираюся тримати його досить простим, одним або двома ярусами, гладкою глазур'ю з невеликими декораціями.

Багато рецептів, здається, варіації на класичний фруктовий торт або Різдвяний пиріг. Це так? Я безпечно розширювати рецепт, як Різдвяний торт Делі (улюблений мій), чи є щось конкретне про аромат весільного торта, який мені потрібно обов'язково включити чи опустити?


Тому що там традиція keeping верхній tier до 1 річниці, одного разу що я зробив весільний торт, я використав fruitcake як провідний рівень (будучи одним з нечисленних тортів що візьмуть до зберігання протягом року).
Joe

Я вважав, що традиція полягає в тому, щоб зберегти її до хрещення первістків. Продовжуйте годувати торт спиртом (і чай з листя малини нареченої і нареченої!)
dumbledad

1
Ви правильні, хоча існувало припущення, що діти стануть незабаром після шлюбу, і взагалі не раніше, ніж ці дні.
Jon Hanna

1
@dumbledad: якщо вони 79 і 80, я сумніваюся, що буде первісток: p
Max

Звідки виникає запитання про традиції збереження весільного торта, будь то на річницю чи хрещення?
Catija

Відповіді:


5

Традиції весільних тортів змінювалися з плином часу і на всіх островах Претаніч, щоб зробити "традицію" неможливою.

Наявність різних тортів для різних ярусів є і давнім і популярним сьогодні, а також має практичну користь (маючи відносно твердий торт, подібний шоколадно-печиво внизу, наприклад).

Фруктові торти повертаються до того часу Пиріг нареченої перестали бути солоними, і з ними пов'язані вторинні традиції (іноді це робиться для зберігання найменшого шару торта в бренді і використовувати його як торт для хрещення для першої дитини, що народилася у пари), що може зробити його особливо бажаним вибором. Звичайно, що є в суміші з цієї причини. Торт на зразок різдвяного пирога Делі Сміт, безумовно, відповідатиме цьому.

Звичайно, однією з найдавніших весільних традицій є те, що все про свято - це "вибір нареченої". Це перекриває все інше.


Якщо я запитую, я впевнений, що вона просто скаже: "ми не хочемо суєти" (їй 80, йому 79 років), тому я думаю, що мені потрібно трохи здивувати їх. Я дам що деякі подумані хоч - якщо вони мають hankering для шоколаду gateaux фруктовий торт міг бути розчарування. Якщо я не роблю шоколадні ворота окремо.
dumbledad

1
Ну, це перевага різних шарів. Якщо ви сумніваєтеся, зробіть фрукт для найменших (найбільш традиційних, але, мабуть, тих, у кого не подобається більшість людей). Шоколадне печиво для бази (тверде, легко та дуже популярне в ці дні) і, можливо, губка Вікторії Щонайменше терпіти його, і у кожного є рецепт, хоч і бути обережним у тому, щоб покласти щось на вершину) або щось, що є улюбленою парою, між ними.
Jon Hanna

(До речі, губка була дуже популярна на деякий час, просто тому, що наявність дуже блідої кольорової губки вимагало багато грошей на борошно, і люди хотіли показати себе).
Jon Hanna

1
@ dumbledad Мій кишечник почуття: Кекс буде те, що наречена і наречена з цього покоління буде думаю перших, коли думали про весільний торт. Але це не означає, що вони будуть люблю це, так що будь-який "інсайдер" доступний, хто знає їх улюблених?
Stephie

16

У ці дні, весільні торти можуть бути в значній мірі будь-яким видом торта. Традиційний торт на весілля, звичайно, більш-менш Різдвяний пиріг - щільний, темний, «дозрілий» фруктовий торт з марципаном і королівською глазур'ю.

Тим не менш, в даний час ви виявите, що все йде - ароматизовані губки надзвичайно популярні. Головним критерієм є те, що торт повинен бути достатньо щільним, щоб утримувати вагу ярусу або двох. Це означає, що ваша стандартна легка, як повітря, губка Вікторія не вирізатиме її - вона просто розвалиться. Потрібно дивитися на щільніші, вологі торти.

В основному, весільний торт - це все, що щаслива пара хоче бути!


10
Добре, світло-як-повітря працює якщо ви не покладаєтеся на губку утримання торта. Плюси роблять досить складну приховану систему дюбелів і картону, що несе вагу.
Stephie

6
Нічого смачнішого, ніж картон у вашому торті.
marsh

1
@marsh: Я зробив один з них (власне шоколадний мус-торт - ніяк не може підтримати власну вагу). Ви просто маєте диск з картону між шарами, який ви знімаєте після вирізання (або збереження) шару вище. Не потрібно їсти нічого.
Max

@ Max, ах, що робить набагато більше сенсу.
marsh

1
@marsh - о, я взяв це як жарт ... Зображення "внутрішнього скелета" можна знайти тут , наприклад. Якщо ви шукаєте "укладання тортів", ви знайдете тонни фотографій і відео в Інтернеті.
Stephie

3

Моїм партнером був професійний виробник весільних тортів, і я допоміг їй зробити кілька років за друзів і родину.

Рівні можуть бути будь-якими тортами в ці дні, але тільки фруктовий торт достатньо щільний, щоб підтримувати яруси над ним без дюбелів, використання тортного стенду акуратно обходить це.

Раніше була традиція, що верхній (найменший) ярус буде фруктовий торт, який буде зберігатися до хрещення або народження першої дитини. Для торта, щоб тримати його потрібно було б фруктовий торт і ретельно охолоджений так, щоб він був запечатаний до дошки торт, щоб зберегти повітря.

Якщо традиція є важливою, то також розглянемо королівську глазур, важку роботу, і більшість людей здивуються, якщо почують, що торт був відшліфований між шарами!

Я знаю рецепт Делі, про який ви говорите, і зробили це багато разів, тому що він смачний :-) Використовуйте легкий цукор-мускаваду, щоб зберегти смак патоки від занадто сильного. Це масштабується без проблем на всіх, але суміш фруктовий торт важка робота, щоб перемішати будьте обережні, щоб не перевантажити навіть сильний міксер або руку.

Інша справа, що весільні гості часто не усвідомлюють, що там набагато більше торта, ніж вони бачили, як вирізати; Це дійсно загальноприйнята для поставок плит торта, вони будуть заморожені, щоб відповідати виставленим тортам, але без прикраси. Таким чином, багаторівневий торт може бути всім фруктом, але для гостей, які через обмерзання ніколи не знали, що було в ярусах, може бути багато інших видів / ароматів.


Розширюючи ідею плит, показувати торти у вітринах магазинів зазвичай виготовляють з полістиролу!
simonnj

Wow - я люблю ідею шліфування королівської глазурі. Але чи існує небезпека, що він згорить (або загоріться!). Чому б не просто працювати з ножем або шпателем і киплячою водою?
dumbledad

2
@ dumbledad, я не думаю, що simonnj говорить про електричний sander на повній швидкості, але легкий buffing вручну.
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.