Чи є безалкогольний замінник рисового вина?


4

Я хотів би приготувати щось, що вимагає рисового вина, але алкоголь мені заборонений. Що я можу використовувати як замінник цього?


1
Привіт і ласкаво просимо! Чи можете ви, будь ласка, надати більше деталей, наприклад, для чого це ви використовуєте? Це допоможе нам краще сказати вам, що може бути хорошим замінником.
Сінді

Тезаурус Кука тут не приносить користі - усі їхні рекомендації є алкогольними : як і наше запитання з цієї теми . Пов’язано на безалкогольному фронті: cooking.stackexchange.com/q/1332/67
Joe

Ви можете отримати "зинг", який вам потрібен, з тофу, змоченого в японському соєвому соусі та сидровим оцтом, а потім дуже дрібно фаршем, але це буде залежати від того, що ви готуєте, як вам доведеться включити його до свого рецепту (в'язання соєвого соусу. в тофу, щоб він не обігнав решту ваших інгредієнтів)
Tim Post

Я його не використовував, але ви можете спробувати Kikkoman Kotteri Mirin , також це посилання .
користувач3169

Відповіді:


3

Першим вибором буде безалкогольний мірин, такий як Honteri mirin, виготовлений Мізканом, або Кіткоманський коттері, згаданий у коментарі вище. У мене є пляшка Honteri mirin, а на пляшці зазначено, що це безалкогольний мірин.

введіть тут опис зображення

Однак слід зауважити, що будь-який із цих продуктів, що містять ферментований рис, може мати сліди алкоголю. Навіть соєвий соус може містити алкоголь. Від Кіккомана :

Чи є в соєвих соусах Кіккоман алкоголь?

Соєві соуси Kikkoman містять більше 2 об.% Алкоголю. Спирт не додається, але є результатом процесу бродіння. Як і вино, або пиво, наші соєві соуси заварюють і їх виготовляють із пшениці, сої, солі та води. Під час бродіння пшеничні крохмалі розщеплюються до цукрів і частина цукру змінюється на спирт.

Отже, хоча ви, можливо, не бачите його в складі інгредієнта, продукти можуть містити алкоголь у результаті процесів бродіння.

Якщо ви хочете абсолютно не мати алкоголю, є кілька інших варіантів, таких як білий виноградний сік, бульйон, який доповнює страву, або додаткова кількість іншої рідини для приготування їжі, яка використовується в рецепті. Якщо ваш рецепт вимагає лише невеликої кількості, ви можете замінити його водою.


Навіть у фруктових соках є невелика кількість алкоголю.
Чін Чонг

2

У мене недостатньо репутації, щоб залишити повідомлення, але алкоголь у рисовому вині дуже швидко випарується, я бачив, як буддисти використовують рисове вино в кулінарії, тому їм це здається нормальним.

... Але якщо ви справді суворі, я б сказав, використовуйте рисовий оцет. Не темного кольору, вони занадто міцні, але прозорий, білий рисовий оцет.


Випаровується лише частка спирту, коли ви готуєте його.
Джей

Для отримання додаткової інформації про коментар Джея, дивіться Cook.stackexchange.com/q/659/67
Джо

Гаразд, ігноруй моє перше твердження (однак, я технічно не заявив, що воно випарується на 100%, просто що воно випарується = p).
lzl
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.