Відварюємо очищений арахіс


8

Нещодавно я зацікавився зробити трохи вареного арахісу для себе, оскільки зібрав, що це дуже дешева, смачна (мені подобається арахіс) та здорова їжа. Однак кожен рецепт, який я знайду, включає арахіс у мушлі. І в моїх місцевих магазинах я можу знайти лише сирий арахіс без шкаралупи, мені доведеться витратити більше зусиль, щоб отримати звичайний сирий арахіс із шкаралупою.

Отже, питання - який рецепт відварювання арахісу без шкаралупи? (якщо це навіть сенс їх готувати таким чином).

ОНОВЛЕННЯ Вибачте, англійська мова не є моєю рідною мовою, тому я переформулював питання, щоб бути зрозумілішим.


На вареному арахісі є епізод Good Eats.
Jay

@Jay: так, є , але він закликає не очищений арахіс .
Джо

"обстріляний" часто означає "оболонку вилучено". не "у нього оболонка".
Джо

Ах, це переформулювання робить речі набагато зрозумілішими. Дякую
Джей

Відповіді:


3

Мушу визнати, що я ніколи не чув про варіння очищеного арахісу, але, мабуть, це не рідкість. З ZimboKitchen.com :

Швидкі інструкції

  • Готуйте свій головний інгредієнт - 400 г очищеного арахісу. Пропустіть їх швидко через трохи води, щоб видалити пил та інші частинки.

  • Помістіть арахіс в горщик середнього розміру і додайте свої перші 1 л води. Додати 1 ч. Л. Солі і частково накрити горщик і довести до кипіння. Додайте ще 1 л води, коли ваша початкова вода закінчиться.

  • Після середнього півгодини (90 хв) ваш арахіс повинен бути вареним і ніжним, щоб насолодитися ним. Якщо не продовжувати кипіння, поки не буде досягнуто бажаної ніжності.

Ви можете подати свою закуску і ходити на роботу чи грати!

Примітки:

  • Вам потрібен сирий арахіс.

  • Інші сайти використовують майже той самий рецепт (сіль і вода), але вимагають тривалішого часу приготування. Деякі казали кілька годин. Я б запропонував дегустувати, коли ви їдете разом і налаштовуйте сіль та час приготування їжі на свій смак.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.