Як приготувати рис для 60 осіб


6

Мені треба готувати 60 людей, і одна з речей, яку я збираюся зробити, - це (японський) рис. Зазвичай я готую його в плиті з рисом або на сковороді з кількістю води і даю варитися, поки вода не «висохла». Чи можна використовувати однаковий спосіб приготування рису для 60 осіб? (Скажіть, у мене 6 кілограмів рису, який потрібно зварити), скільки часу мені знадобиться приготувати рис таким чином? Що може піти не так? Чи можу я просто залишити його на сковороді до готовності, або мені потрібно його помішувати через велику кількість?


Не зовсім дублікат: cooking.stackexchange.com/questions/7068/…
Cascabel

Відповіді:


5

Три основні фактори, про які потрібно подумати - це співвідношення води, спосіб приготування їжі та розмір порції.

  1. При приготуванні японського рису (коротких клейових зерен) оптимальне співвідношення становить близько 1: 1 води та зерна. Зазвичай при приготуванні менших порцій ви додаєте додаткову воду, щоб компенсувати воду, яка випаровується і перетворюється на пару, поки ви готуєте, так що в більшості рецептів ви побачите рецепти, які вимагають 1 склянку і пару додаткових ложок води на кожну чашку рису.

    Однак ви готуєте дуже велику кількість порцій, тому випаровування буде незначним. Можна дотримуватися співвідношення 1: 1.

  2. Для приготування рису можна скористатися великим котлом на плиті або поставити його у велику сковороду і запекти в духовці.

    Для першого методу вам потрібен дійсно товстий горщик (більш товстий горщик призводить до кращого розподілу тепла, що призводить до менше згорілих шматочків на дні). Я б рекомендував робити 30 порцій одночасно. Відміряйте рис і воду і доведіть до кипіння. Потім вимкніть полум'я дуже низько і тушкуйте кришкою 30-45 хвилин. Потім вимкніть тепло і дайте йому посидіти при закритій кришці не менше 15 хвилин.

    Щоб зробити це в духовці, відміряйте 30 порцій рису та води у великій духовій каструлі та випікайте при 325F приблизно 30-45 хвилин. Увімкніть освітлювальну шафу духовки і перевірте, чи вся вода потрапила в рис. Використовуючи цей метод, я збільшив би кількість води до приблизно 1: 1,1 рису до води.

  3. Рис, як правило, збільшується вдвічі в обсязі, коли його готують порівняно з його сиром. Якщо ви робите 60 порцій рису на 1/2 чашки, вам знадобиться 15 склянок сирого рису. Або якщо ви збираєтесь з 3/4 чашки на людину, вам знадобиться 22,5 склянки сирого рису. 6 кілограм сирого рису становить близько 25 склянок, тому ваша оцінка була досить близькою до позначки. Я б зварив усі 6 кілограмів рису. Краще мати трохи зайвого, ніж не вистачити.


Чому б ви рекомендували одночасно 30 порцій? Це через простір на сковороді, або тому, що його швидший та / або менш спалений рис?
Норалі

1
Безумовно, можна зробити всі 60 порцій за один прийом, але для цього вам знадобиться принаймні 20-квартковий запас / каструля. Розбивши його до 30 порцій, здається набагато більш зручним. Але якщо у вас є горщики та каструлі, досить великі для їх розміщення, то немає причин цього не робити.
Джей

1

Я бачив це в деяких видаленнях:

Робіть це меншими партіями, з якими можна легко впоратися.

Вони підготували весь рис заздалегідь і поклали окремі порції в невеликі харчові та жарозахисні пластикові пакетики.

Я припускаю, що вони зберігають його в холодильнику до моменту подачі, і коли вони налаштовують службу, вони кладуть окремі пакети в пароварку.

Коли прийде час подавати, просто розкрийте пакетик і поставте на тарілку.


На жаль, у мене немає можливості готувати щось заздалегідь, у мене просто є день на кілька годин, щоб підготувати все (за деякою допомогою). Інакше це був би варіант.
Норалі

-1

Ви не можете кип'ятити жоден рис протягом 30-45 хвилин, не кажучи вже про те, щоб він просидів ще 15 хвилин, поки він готується під власним теплом. При твердому кипінні рис роблять макс. 10 хв. При кипінні і парі вниз, максимум 20 хвилин. Тож з 40-літровим горщиком вам потрібно буде попередньо закип’ятити воду, потім додати рис і швидко вийняти через 10 хвилин або близько того, інакше він звариться в кашку на вогні через 20 хвилин (і для наступні 5 годин після, поки вода в горщику не охолоне).


Навпаки, якщо ви вимірюєте правильне співвідношення води до рису і гарантуєте, що ви знижуєте тепло до мінімуму після того, як він закипить, він пропарює рис до ідеальної готовності повільно, не ризикуючи будь-якими згорілими шматочками на дні. Це особливо важливо, оскільки ви маєте справу з більшим горщиком рису. Ви можете зіткнутися з м'ясистим рисом, якщо вживаєте неправильне співвідношення води та рису.
Джей
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.