У чому відмінність лосося, який обробляється Атлантичним та Steelhead, за смаком і як його готувати?


8

Сьогодні я вперше помітив у продуктовому магазині новий вид лосося, який називався лосось Steelhead, поруч із звичайним лососевим господарством, що займається обробкою в Атлантиці. Steelhead коштував приблизно на 10% дешевше і трохи глибше рожевий / червоний (упаковка запевняла мене, що колір штучний, як атлантичний).

У чому відмінність лосося, який обробляється Атлантичним та Steelhead, за смаком і як його готувати?

Відповіді:


9

Технічно сталеплавіння - це океанічний підвид райдужної форелі (термін, що частіше застосовується для риб, які живуть лише в прісних водах). Вони, безумовно, пов'язані, хоча; лосось, форель і вугілля (часто можна зустріти арктичний вугілля в рибному корпусі поряд з лососем) - усі члени родини Salmonidae . Як такі, вони дуже схожі з кулінарної точки зору.

Особисто я вважаю, що аромат дещо «рибніший», а текстура менш жирна, ніж атлантичний лосось , який є відносно м’яким. Steelhead трохи ближче (як би колір вказував) на тихоокеанські сорти лосося , кохо є найбільш близьким моїм досвідом. Але риба, яка відтворюється на фермах, майже завжди м'якіша, тому не чекайте нічого близького до справді ароматного дикого лосося.

Більша різниця, ймовірно, у фізичному розмірі файлів, які ви отримуєте від Steelhead. Вони дрібніші риби, ніж досить великий атлантичний лосось, що означає, як правило, тонше філе і більш дрібне зерно. Це в свою чергу означає, що вони будуть готувати швидше, ніж товстіші атлантичні файли.

Безумовно, це проста заміна, а не погана різниця в ціні (що, мабуть, більше пов'язане з тим, де ви знаходитесь у відповідних рибних господарствах).


Відмовтеся від ферми і купите Аляскан!
Jolenealaska

@Jolenealaska Не можу сперечатися, чи якість - ваша мета. Іноді я купую лосось / форель / чарівну ферму за нижчою ціною, особливо якщо я на грилі, використовуючи скоринку чи щось інше, що покриває природний смак риби. Але жодна риба на землі не б'є дикого
ловитого

скажіть "НІ" на відрослої риби (та ГМО)
Людина Аляски

4

Steelhead - не лосось. Лососева форель і Steelhead - це види форелі , зовсім інша риба з того ж сімейства риб, що і лосось. Лосось - це завжди лосось, але Steelhead починає своє життя як райдужна форель. Якщо райдужна форель мігрує до океану, вона стає Сталгед. Якщо він ніколи не йде в океан, він залишається райдужною фореллю протягом усього життя. Оскільки вони тісно пов’язані між собою та за смаком, Steelhead іноді продається як лосось Steelhead. У магазині було неправильно позначено як таке.


2
Сталелюби ( Oncorhynchus mykiss ) більш тісно пов'язані з тихоокеанським лососем (наукова назва лосося Chinook - Oncorhynchus tshawytscha ), ніж атлантичний лосось ( Salmo salar ). За смаком це вже інша історія. Це може бути однією з таких угод "тип томатів - фруктів чи овочів".
папін

4

Я вважаю, що вони дуже близькі за смаком, і я б сказав, що це, мабуть, справа смаку. Якби запропонували одне і сказали, що це інше, я б, напевно, повірив. Це не так у більшості диких ловлених лососів. Steelhead (наукова назва Oncorhynchus mykiss ) - райдужна форель (тип лосося), яка пішла жити в океан. Вони з того ж роду, що і лосось з тихоокеанського боку (наукова назва лосося Сокея - Oncorhynchus nerka ). Атлантичний лосось ( Salmo salar ) - з іншого роду.

Переконайтесь, що ваш Steelhead виховується в хороших умовах. Металеві голівки знаходяться між загрозою зникаючого виду. З якихось ще невідомих причин тих, хто вирощується на фермах, одомашнюють і не роблять добре в дикій природі, тому відновити їх, здається, складно. На мою думку, фермерські сталеліси теж краще смакують. Дика лосось отримує свої червоні та рожеві відтінки від каротиноїду в раціоні на основі криля. У лососеві, що вирощується на фермах (включаючи сталеподібні голівки), до раціону додаються каротиноїди (кантаксантин та астаксантин), тому колір не дуже допомагає визначити якість при покупці фермерського вирощеного лосося, але він допомагає у презентації.

Через їх нижчу жирність в порівнянні з іншими лососями я б обсмажував філе (якщо у вас незвичайно густий шматок). Ви можете дотримуватися пропозицій у цій статті на веб-сайті " Серйозне поїдання", яке проходить через загальні проблеми, що виникають при смаженні лосося.


1

На мою оцінку смаку та приготування їжі, що займається фермою Steelhead, смачніше (менш рибне) і не таке сухе, як атлантичний лосось. Готуйте на найбільшому вогні (духова печиво) не накривайте, не обтирайте шкіру, посипте спецією стейк, трохи кленового ковтка, зніміть, коли золотистий і "WOW" так само, як цукерки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.