Зламані яйця та безпека


9

Днями я придбав свіжі яйця, які закінчуються до наступного місяця.

Вони залишилися в холодильнику в коробці. Я щойно зрозумів, що кілька яєць тріснуть.

Чи все-таки безпечно сильно кип’ятити і їсти яйця з тієї коробки, яка не була розламана?


Абсолютно. Навіть тріщини все ще можуть бути використані, якщо ви варите / смажите / що завгодно.
Stephie

1
Щоб було зрозуміло, вони, ймовірно, зламалися в супермаркеті або по дорозі додому на днях. Я їх не тріснув просто зараз.
ім'я користувача

Стіпі правильно. Вибачте, помилка автоматичного виправлення.
ім’я користувача

Я знаю. Про це було саме гендерне змішання.
Патрік Хофман

Яйця, що тріснули, не слід їсти: FDA , USDA , відділ харчування NSW та відділи здоров'я Квінсленду та Вікторії .
kdbanman

Відповіді:


3

Мені це здається небезпечним. Ви не знаєте, де вони були, перш ніж ви їх купували, тому бактерії та інші речі можуть забруднити яйця з їхньою оболонкою. Можна сміливо їсти яйця, які не зламалися. Їх оболонка і мембрана захищають їх. Зламані повинні бути викинуті, якщо ви хочете бути впевненими, що ви в безпеці.

Це посилання ставить так:

Тріщини в шкаралупі яєць можуть дозволити бактеріям або іншим збудникам забруднити яйце і змусити вас захворіти. Хоча приготування їжі зменшує кількість більшості забруднень, вона не видаляє їх повністю.

І від USDA :

Бактерії можуть потрапляти в яйця через тріщини в шкаралупі. Ніколи не купуйте зламані яйця. Однак якщо яйця тріскаються по дорозі додому з магазину, розбийте їх у чистій ємності, накрийте щільно, зберігайте в холодильнику та вживайте протягом 2 днів. Якщо яйця тріскаються під час жорсткої варіння, вони безпечні. Пам’ятайте, що всі яйця повинні бути ретельно зварені.


Тож я навіть не можу відварити яйця, які не тріснуті, але прийшли з тієї ж коробки?
ім’я користувача

Можна їсти яйця, які не зламалися. Їх оболонка захищає їх. Зламані повинні бути викинуті, якщо ви хочете бути впевненими, що ви в безпеці.
Патрік Хофман

1
Оболонка проникна і не є частиною того, що стримує інфекції та бактерії. Саме мембрана це робить. Якщо мембрана не розірвалася, ніж яйце, пронизане тріщинами, так само захищене, як і одне без тріщин в шкаралупі.
Ескос

@Escoce, ви можете навести свою претензію? FDA , то USDA , і відділи охорони здоров'я для Квінсленд і Вікторії всі згодні з тим , що тріснуті яйця не повинні бути з'їдені , якщо вони не відразу лущаться і в холодильнику.
kdbanman

1
Як це прийнято в нормативних документах, посилання на оригінальні, рецензовані дослідження не існують у документах, про які я тільки поділився, тому я готовий вірити, що тріщини яєць все-таки можуть бути безпечними, але я не вірю, поки не будуть надані відповідні цитати. Звичайно, снаряди є пористими, але вони все ще є захистом. Один із документів, з якими я пов’язаний, доручив не мити яйця водою, оскільки шкаралупа більш пориста при мокрому стані і легше пропускає бактерії. Звичайно, якби мембрана була ідеальним захистом, то більш пориста оболонка не мала б значення.
kdbanman

3

Я всюди залишаю коментарі щодо цієї теми, тому що безпека харчових продуктів заслуговує великої наочності. Підсумок тут:

Хоча це може бути не стандартною термінологією, ці вказівки щодо безпеки яєць від уряду NSW розрізняють розбиті та зламані яйця. (Це також говорить, що обидва небезпечні.)

  • Розбите яйце не має ні шкаралупи, ні мембрани неушкодженими
  • Зламане яйце має мембрану неушкодженою, але шкаралупа не ціла

Зламані яйця не слід їсти, говорить FDA , USDA , управління харчових продуктів NSW та департаменти охорони здоров'я Квінсленду та Вікторії .

Як це прийнято в нормативних документах, посилань на оригінальні, рецензовані дослідження не існують у документах, про які я тільки поділився, тому я готовий вірити, що зламані яйця все-таки можуть бути безпечними, але я не вірю, поки не будуть надані відповідні цитати.

Моя власна думка: звичайно, снаряди є пористими, але вони все ще є захистом. Один із документів, з якими я пов’язаний, доручив не мити яйця водою, оскільки шкаралупа більш пориста при мокрому стані і легше пропускає бактерії. Звичайно, якби мембрана була ідеальним захистом, то більш пориста оболонка не мала б значення.


Раковини пропонують нульовий біологічний захист. Вони надають лише структурну підтримку.
Escoce

1
@Escoce, цитування будь ласка.
kdbanman

0

Зазвичай безпечний лише кілька годин. Потрібно приготувати відразу. Встановивши кілька днів, я б не випадково. Це свіжі яйця. Ферма свіжа в цей день яйця. Не довго купувати та встановлювати?


0

Якщо ви кинули коробку з яйцями, завантажуючи свої продукти в холодильник, я б готував ці яйця якнайшвидше, коли вони випадуть, готуйте цю сковороду і готуйте їх, голодні ви чи ні інші мудрі, кидаючи їх у сміття. Яйця Не дуже дорогі. Зламані яйця легко замінити лише кількома доларами, але життя людини неможливо замінити. Викиньте тріснуті або розбиті яйця.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.