Консервація хліба


8

Кожен раз, коли я роблю хліб і кладу його в застібку або пластикову упаковку, вона стає пліснявою через 3-4 дні. Хтось знає, що я можу вкласти в це, щоб він прослужив до тих пір, поки в магазині купив хліб?



Ви очікуєте, щоб вона була кімнатної температури, перш ніж загортати її? Якщо спекотно, пара конденсується на пластиковій упаковці, в результаті чого хліб формується дуже швидко.
RubberDuck

Очищене борошно може допомогти google.com/…
Optionparty

Відповіді:


18

Ваш ворог - волога. Завдяки повітронепроникному пластику на поверхні хліба буде збиратися волога, яка є щасливим місцем для цвілі.

Якщо ви не зберігаєте хліб у пластиковій упаковці, ви не отримаєте цвілі.

Так, зараз ви стикаєтесь із протилежною проблемою - оскільки волога більше не припиняється, ви закінчуєте твердий хліб замість запліснявілого хліба.

Таким чином, ви хочете контролювати хліб навколишнє середовище, щоб надто багато вологи не могло зібратися, принаймні, не на поверхні хліба, все одно волога виділяється як можна повільніше. Ось для чого і є хлібопечки - як правило. На жаль, в ці дні ви можете придбати хлібопечки, які настільки ж повітряні, як пластикова упаковка.

Гаразд, гарною порадою було б отримати гідну хлібопечку чи глиняний горщик, оскільки глина також регулює вологу.

Що ви можете додати до свого тіста?

Дві столові ложки оцту. Зауважте, що це не дозволить придбати стільки часу, скільки належного зберігання.

Останнім варіантом для повноти було б отримати пакети з силікагелем, що поглинають вологу. Вони доступні з дозволом FDA для харчових продуктів, і ви можете покласти їх разом зі своїм хлібом.


2
Паперовий мішок - ще одне "щасливе середовище", IME. Я чекаю, коли хліб охолоне, потім поміщаю його в паперовий пакет.
Ecnerwal

9

Наріжте його і покладіть у морозилку. Ви можете відламати скибочки і порізати їх окремо, щоб розморозити. Це не так добре, як свіжий хліб, але він не піде запліснявою, і це змушує вас з нетерпінням чекати тих днів, коли ви будете пекти і отримувати свіжий хліб.


4

Заморожуйте хліб, а потім виймайте його з морозилки за 24 години до того, як вам знадобиться.


2

Ви можете отримати трохи додаткового життя для свого хліба, додаючи рослинне / оливкове масло. Якщо я приготую дуже простий хліб з борошном / водою / дріжджами / сіллю, він через 2-3 дні стане несвіжим. Якщо я додаю всього 2 столові ложки олії до суміші, вона все одно буде вологою через 4 дні. Це не вирішить проблем із цвіллю, але принаймні вам не потрібно буде так сильно обертати її.


1

Я, як правило, заморожую весь хліб, який не з'їм того ж дня. Заморожений / розморожений хліб не такий приємний, як свіжий хліб, але, безумовно, краще, ніж несвіжий (або пліснявий) хліб.

Замість того, щоб розморожувати її в мікрохвильовці, попхніть її в духовку на п’ять хвилин! (Або, залежно від форми / розміру хліба, мікрохвильову піч на пару хвилин, поки духовка нагріється, а потім покладіть в неї хліб, щоб отримати трохи скоринки.)


Дозвольте замороженому хлібу повернутися до кімнатної температури, а не намагатися його швидко розморозити, і він буде набагато ближче до свіжого.
барбекю
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.