Чому світла і темна каша по-різному впливають при загустінні соусів?


8

Коли ви використовуєте кару, чим вона темніша, тим менше вона діє як загусник у соусі, і, навпаки, якщо каша буде досить легкою, вона має більше ефект загущення.

Чому це?


Питання, пов’язані з кількісною оцінкою
Cascabel

Відповіді:


6

Ви можете візуалізувати його так: крохмаль - це спосіб зберігання енергії рослинами, ви можете бачити його як довгі ланцюги молекул глюкози. Якщо у вас є ці довгі ланцюги, вони замикаються у воді при високій температурі (желатинізація), і тому вони зв’язують соуси. Якщо ви спалюєте їх, те, що ви робите, - це розбити ці ланцюги на глюкозу (або мальтозу), і ту глюкозу, яку ви карамелізуєте ... це те, що робить її коричневою ... а білки перебувають у реакції Майлара ... це "карамелізування" білків замість цукрів, але це менш актуально для сили зв'язування крохмалів. Отже, ви в основному ламаєте і спалюєте ланцюги, які вам потрібні, щоб ловити воду. (і, будь ласка, не виправляйте цей текст із Великобританії до США правопису, дякую ...)


0

Основним загусником у борошні є крохмаль. Пожовтіння вашої каші - це хімічна реакція, яка використовує крохмаль, який можна використовувати для загущення, щоб зробити смачну гнізда.


Яким чином він "використовує" крохмаль? У що це перетворилося?
Каскабель

цукри, які в реакції мейлара поєднуються з амінокислотами. Існує також карамелізація - це зовсім інша реакція, яка виробляє цілу безліч ароматичних речовин
King-Ink

Може, відредагуйте свою відповідь? Додаткова деталізація робить його набагато кращим (порівняйте з поточною верхньою відповіддю).
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.