Чому мій диплом Velveeta Queso стає незграбним, чим довше він тримається в мікрохвильовій печі?


7

У минулі вихідні я мав химерний досвід з Velveeta і сподівався, що ви всі зможете мені допомогти.

Я купив блок Вельвета і кілька консервованих помідорів Rotel, щоб зробити запіканку. Я пропустив мікрохвильову піч приблизно 8 хвилин (виймаючи після 5, щоб перемішати.) Після 8 хвилин я почав помішувати питання і помітив, що сир все ще незграбний.

Отже, я засунув це питання назад у мікрохвильову піч ще на чотири хвилини, і коли я вийняв його, було гірше, ніж раніше.

Цього ніколи не бувало, зазвичай, коли воно стає незграбним, ви можете просто кинути його в мікрохвильову піч трохи довше, і це вийде приємно.

Що тут сталося? Чи стають деякі продукти незграбними, коли їх готують занадто довго? Чи не міг Велвета погано? Я робив це кілька разів, і не думаю, що тут я робив щось інше.


Гриньєр - Я ніколи не мав такого досвіду із зануренням, зробленим з Вельвета та Ротел. Ви щось ще вкладали? Я завжди додаю молоко, наприклад.
justkt

3
Я не впевнений, що вальвета може погіршитись, я думаю, що її зроблено з хімічних речовин ...
Адам Шемке,

@justkt Я нічого іншого не вкладав. Я ніколи цього не роблю, хоча молоко - це гарна ідея.
Роберт Грейнер

4
@AdamShiemke - чи можете ви назвати їжу, яка не виготовлена ​​з хімікатів?
James McLeod

Відповіді:


9

З того, що ви описуєте, я думаю, що сир (або сироподібна речовина, в даному випадку) "зламався" ... тобто масло виділилося з нього.

Я рекомендую:

  1. Не розплавляйте його на повну потужність
  2. Під час плавлення перемішайте його кілька разів
  3. Сир (або «сирну їжу») розтопіть окремо, потім додайте помідори, щоб помідори не нагрілися, викликаючи нерівномірний нагрівання.

Я не впевнений, чи є хороший спосіб відновити сир, коли його зламають. Деякий крохмаль в першу чергу допоможе запобігти руйнуванню молочних продуктів, але я не думаю, що це допоможе вам у цьому конкретному випадку.


Б'юсь об заклад, що це сталося, ми мікрохвильовували його на повну потужність і лише один раз виймали його, щоб перемішати. Я спробую ваші пропозиції наступного разу, дякую.
Роберт Грейнер

вибачте Джо, забув позначити вашу відповідь. Спасибі за вашу допомогу.
Роберт Грейнер

0

сир сирний --- готуйте на нижньому рівні приблизно 50% і частіше перемішуйте !!!


-2

Крафт змінив оксамит. тепер це лайно замість сиру, з яким ми всі виросли і любимо. Подивіться на всі скарги в Інтернеті. Крафт намагається заощадити трохи грошей і накрутив їх товар. Крафт не визнає цього, але вони повинні звільнити відповідальну особу і повернутися до старого продукту, який ми любимо. Я ніколи не куплю ще одну коробку Вельветти.
Це сталося наприкінці 2012 року, і вся оксамит зараз не розтане, нафта виділяється з неї, і це створює гучний безлад.


2
Це питання було задано 4 роки тому, тому зміна, внесена в 2012 році, не вплинула б на нього.
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.