Як повторно приправити тільки «високі» сторони чавунної каструлі


7

Я читав більшість уже існуючих тем про приправу чавунної каструлі, але не зовсім висвітлює мій дивний випадок. Річ у тім, що ця сковорода, яку я отримав, здається достатньо витриманою (можливо, вона може використовувати більше) там, де це має значення, маючи на увазі дно каструлі (це Skeppshult, якщо це має значення) ...

Але: Сторони виглядають по-справжньому некрасивими та "нездоровими" (наскільки можна сказати, каструля виглядає здоровою), кілька прикладів:

Панорамний вигляд №1 Панорамний вигляд №2

Тепер, як я розумію приправу, це те, що вам потрібно: тепло і масло. Але як би це працювало з боків сковороди?

Зауважте, це прекрасно працює, і я з задоволенням готую з ним і ніколи насправді не мав проблем. Але я не можу уявити, що добре, щоб матеріал використовувався в такому стані ...?

Чи варто просто залишити його або пройти цілий процес повторного сезону, як описано тут ?

Швидке оновлення

Я повернувся до цього через досить довгий час, бо випадково зрозумів, що фактично можу відкрутити ручку з каструлі! Це означає, що я можу зробити «звичайне» перероблення у духовці, як описано. Так! Просто, щоб хтось натрапив на це знати, що ручку цієї конкретної каструлі можна відкрутити :-)

Відповіді:


5

Перша картина схожа на іржу. Друга картина виглядає так, що сторони змащені маслом, але ніколи насправді не виліковуються належним чином через належний рівень тепла для сушіння та полімеризації.

Для цього я не думаю, що вам не потрібно знімати сковороди, але вам потрібно створити належну готову приправу.

Розігрійте духовку до 375 градусів за Фаренгейтом.

Використовуючи звичайне мило для посуду, гарячу воду та зелений скраб, вичісуйте горщик, поки він не стане гладким. Знімайте іржу і відкладення їжі, але не турбуйтеся так сильно про олію, це нормально, якщо вона залишиться тонкою. Не очищайте гарну приправу, просто відполіруйте її трохи скотчбритом.

Поставте горщик у духовку, поки вся вода не вийде з каструлі. Це розігріє сковороду, дасть їй розгорнутись, і якщо будь-який з металів дійсно оголений, дозволить олії також нагрітися і заповнити пори, якщо вони піддаються впливу.

За допомогою тримача для горщика або складеного рушника вийміть каструлю і, використовуючи міцний паперовий рушник, змастіть улюблене масло приправою і дуже ретельно витріть його навколо всієї каструлі, всередині і зовні, і навколо ручок. Переконайтеся, що ви потрапили всередину ручки, де є отвір для кілочок для підвішування каструлі.

Після того, як він ретельно покриється маслом, дістаньте свіжий паперовий рушник і видаліть все масло, яке ви можете. Ви не хочете, щоб жодна олія могла утворювати крапельки під час процесу затвердіння.

Покладіть лист печива на нижню полицю, а потім поставте каструлю догори дном на верхню стійку. Встановіть таймер на 1 годину.

Коли таймер вимикає, подивіться на обробку сковороди, чи виглядає вона сухим? Ви відчуваєте сухість чи відчувається клейкість чи липкість? Якщо це не сухе тверде речовина, поставте його назад в духовку до повного висихання. Ваш вибір олії стане вагомим фактором того, скільки часу потрібно просохнути. Масла з низькою точкою куріння висихатимуть швидше, ніж ті, що мають високу точку паління. Наприклад, оливкова олія курить набагато прохолодніше, ніж арахісова олія, і тому швидше висохне. Це не обов'язково добре, але вибір масла для сезону - це зовсім інша тема, і це складна тема з більш ніж одним фактором, тому не будемо тут хвилюватися про це. Якщо ви хочете вибрати іншу олію, можливо, має сенс зняти каструлі, щоб почати спочатку з чистого металу, але я не рекомендую цього нікому, крім ревних прихильників, які наполягають на цьому.

Як тільки висохне, витріть і витріть ще трохи олії, і поставте назад у духовку. Цього разу встановіть таймер на скільки б часу не було потрібно, щоб каструлі повністю висохли. Повторіть це від 4 до 9 разів. Після 9 разів ви більше нічого не отримуєте, і якщо ви доглянете за своїм чавуном належним чином, ваша приправа загуститься і затвердіє природним чином, не вимагаючи спеціального процесу приправи. Це добре, щоб приправа проходила процес приготування гарячого та холодного, витираного та змащеного маслом.

Завжди протирайте сковороду вниз, поки вона ще гаряча, щоб масло, що залишилося від варіння, могло приклеїтись до гарячої сковороди і полімеризуватись наступного разу, коли ви попередньо розігрієте каструлю.


Колір однаковий у обох картинах, лише один раз із спалахом один раз без. Дякуємо за поради.
Флоріан Пешка

Я мушу ще раз повернутися до цього, тому що, коли я тільки починав робити те, що ви запропонували, я почав думати про те, що у каструлі є дерев'яна ручка. Хіба це не пошкодиться, поставивши його в духовку?
Флоріан Пешка

Так, не ставте їх у духовку. Чи можете ви зняти ручки?
Ескос

На жаль, немає. Я спробував використати "звичайний" метод нагріву на плиті, але я не думаю, що він працює дуже добре, оскільки, хоча сторони нагріваються, вони ніколи не досягнуть необхідної температури, я боюся.
Флоріан Пешка

Так ви впевнені, що це чавун? Дерев'яна ручка незвичайна. Може, це литий алюміній?
Ескос

1

Сторони каструлі найкраще робити в духовці, щоб ви могли краще контролювати температуру бортів каструлі, не перегріваючи її дно.

Просто дотримуйтесь стандартну процедуру приправлення нової каструлі після того, як ви зняли захисний шар (або іржу), який він мав би - якщо ви отримаєте трохи більш густе покриття над робочою зоною каструлі, це не велика справа.


А про "стандартну процедуру" дивіться cook.stackexchange.com/q/641/67
Joe
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.