Як називається ця страва з баклажанів, схожа на лазанью?


9

Коли я був у школі, я приготував страву, схожу на лазанью, але тісто замінив на баклажани. Це також було нарізане bocconcini (я думаю) та було томатне основа.

Просто цікаво, чи хтось знає назву цієї страви? Це просто лазанья з баклажанів?

Відповіді:


16

Італійською ми називаємо це parmigiana .

У Вікіпедії сказано:

Пармігіяна або баклажани пармігіяна (італійська: melanzane alla parmigiana або parmigiana di melanzane ) - страва південної італійської кухні, що виготовляється з дрібних обсмажених шматочків баклажанів, вистелених сиром та томатним соусом, потім запечених. Варіації, зроблені з котлет з м'ясної паніровки, таких як телятина та куряча пармігія, були розроблені в інших країнах, як правило, в районах італійської імміграції.

В Італії ви можете знайти варіанти з фрикадельками, але оригінальний рецепт (з Південної Італії) не включає м'ясо.


4
Версія баклажанів також може бути панірована, з прекрасними результатами.
Майкл Наткін

12

Я завжди думав про грецьке блюдо Мусака як про баклажан Лазанья. За винятком того, що це соус Бешамель зверху замість більшої кількості сиру.


Так, я б сказав і
Муссака

3

Схоже, це може бути знята версія баклажана, яка, як не дивно, ухиляється від пармету. У мене це було кілька разів у Південній Італії. По суті, це просто шари баклажанів (при цьому волога солиться в друшляку, потім круглі драгуються і обсмажуються), макаронні помідори, ромбокіні (або будь-яка свіжа моцарелла), листя базиліка і морська сіль. Запечене і смачне.


Що таке "баклажан баклажан"?
TFD

1
@TFD: "Пармезан баклажанів" є поширеною абревіатурою "пармезан баклажанів". Дивіться цю іншу відповідь .
Олексій А.

-1

Італійська страва називається Melanzane Parmigiana


Не повторюйте інших відповідей

@JanDoggen: Будь ласка, піддавайте конструктивну критику, коли люди намагаються дати хорошу інформацію, але поки не розуміють сайт. У цьому випадку вони не можуть проголосувати, поки не отримають 15 репутацій, і не можуть коментувати питання та відповіді інших людей, поки їм не виповнилося 50 років. Тож Чарлі, дякую за підтвердження сказаного, але ми намагаємось звести повторювані відповіді (та запитання) до мінімуму. Як тільки ви отримаєте певну репутацію "хороших" (суб'єктивних) відповідей або питань, ви зможете проголосувати за "згоду" з відповіддю.
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.