Приготування їжі з насінням папайї - що робить їх нагрівання?


3

У мене є купа насіння папайї, що залишилася від стиглої свіжої папайї, і я намагаюся розібратися, що я можу з ними зробити.

введіть тут опис зображення

Пік від Livestrong

Досліджуючи це, розроблено саме два типи сторінок:

  • Сотні сумнівних статей, які заявляють про чудодійну користь для здоров'я (я скептично налаштований, але добре знати, що вони їстівні)
  • Сотні рецептів салатної заправки, засновані на тому, щоб покласти їх холодним оцтом. Мене особливо не цікавить заправка для салатів, але якщо оцет робить щось цікаве для насіння, яке можна було б використовувати інакше, це було б добре знати про

Який ефект, якщо якийсь має їх приготування? Чи їдять вони їстівні? Чи є якісь особливі способи їх нагрівання або інгредієнти, щоб приготувати їх, які виводять або змінюють їх аромат будь-яким помітним способом?

Холодні, вони ніби тонкі, гострі, гіркі, не на відміну від перчинок, але більш гіркі і, можливо, трохи цитрусові. Вони, здається, стають гіркішими, чим довше вони відходять від фруктів - через два дні в холодильнику моя скрипка стала непристойно гіркою, лише одне насіння, і я ще міг відчути гіркоту через 5 хвилин.

Або будь-які інші методи приготування? Чи закваска в оцті робить щось цікаве? Або будь-які інші рідини? Дроблення, замерзання? Що-небудь?


Я завжди особисто вважав їх непомітно гіркими.
Джей

Вони, здається, стають гіркішими, чим довше їх залишилося - ті, які я зняв прямо з фруктів, були в порядку, досить гіркі, але терпимі, але через пару днів у холодильнику вони жахливі, я спробував його просто зараз, і вони все пішло прямо у смітник
user568458

Це чорні з стиглої папайї, або такі з недозрілої, схожі на стироловий пір?
rackandboneman

@rackandboneman Ripe - вони чорні в сірувато-вологому корпусі, схожі на яйця жаби, за винятком чорної частини набагато більше. Це найближчий малюнок, який я можу знайти: img.aws.livestrongcdn.com/ls-1200x630/cme/cme_public_images/…
користувач568458

1
Я не можу відповісти, що тепло робить насінням, але я знаю, що насіння можна використовувати в кулінарії. Я зустрів хлопця в Бразилії, який розповів мені про сушку та подрібнення насіння, щоб використовувати його як спецію. Мабуть, мелене насіння можна вживати у всіляких стравах, подібних до чорного перцю. Висушені та подрібнені насіння також можна використовувати як м'ясорубку. Отже, вони мають користь, але я б не хотів просто готувати і їсти купу насіння папайї.
mrog

Відповіді:


3

Чітка відповідь: Нічого цікавого з їжею. Я прожив в Азії між деревами папайї вже 10 років, і ніколи не бачив, щоб їх використовували. Я спробував їх висушити, розсолити, в оцті, ніпі. Вони неїстівні. Так само, як листя папайї. Єдине використання - це отримання більшої кількості папай,


2

Вимийте їх, щоб видалити всі шматочки апельсинових фруктів, потім ретельно висушіть їх на листку печива на сонці. Зберігайте як слід, використовуйте подрібнення до порошку, який можна використовувати як чорний перець. Ключовий інгредієнт в заправці насіння гавайської папайї !


1
Ласкаво просимо Дерево-жаба - Загальні питання щодо здоров'я та дієти тут поза темою, тому я видалив цю частину вашої відповіді. Якщо у вас є час, займіться туром cooking.stackexchange.com/tour і подивіться, що це за сайт.
Деббі М.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.