Термін придатності розкритих анчоусів і анчоусової пасти в холодильнику?


2

Мені подобається мати анчоуси в тій чи іншій формі, і коли я купую їх (у вигляді пасти або коробочки), в кінцевому підсумку я отримую додаткові послуги і зберігаю їх у холодильнику. Пошук в Інтернеті поєднується з думками щодо терміну їхнього зберігання, з деякими днями або тижнями, а також з іншими місяцями або роками. Більш довгі рекомендації приписують довготермінованим анчоусам з-за нафти ("до тих пір, поки вони повністю покриті") і пасти, безпечні через солі, а також металеві труби, що не дозволяють повітря руйнувати його.

Вони здаються розумними претензіями, але я віддаю перевагу трохи більше інформації про це. Дякую!

Відповіді:


2

Я припускаю, що є достатньо вмісту солі, щоб зробити їх досить стійкими в холодильнику. Я б просто уникав пальців у баночці, щоб уникнути будь-якого потенційного забруднення поверхні. У довгостроковій перспективі я пішов би з цілою, солоною анчоусом, який має невизначений термін придатності. Я тримаю 800 грамів (відкриваю, але покриваю фольгою) у холодильнику, використовуючи один або два анчоуси одночасно. Це триває мені 8 - 12 місяців легко.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.