Як перетворити порошкоподібну приправу на форму куба (бульйон)?


3

Я створив приправу в порошкоподібній формі і хотів би також зробити його у формі бульйону. Як це зробити?

Відповіді:


6

Для того, щоб ваші порошкові приправи трималися разом у твердій формі, потрібні дві речі.

1. Додані інгредієнти, які будуть працювати в якості сполучного.

Комерційні бульйонні кубики виготовляються шляхом додавання деякого насиченого жиру, який є твердим при кімнатній температурі, наприклад, частково гідрованої пальми або бавовняного масла. Можна також додавати кукурудзу або інший модифікований харчовий крохмаль, поряд із цукром, і, звичайно, багато солі.

Ви можете досягти подібного ефекту за допомогою яловичого жиру, кокосового масла або сала. Однак без хімічних консервантів результат повинен бути охолодженим.

2. Пристрій для стиснення суміші інтенсивним механічним тиском.

enter image description here

Бульйонні кубові заводи використовують великі преси для формування суміші в кубики Але, звичайно, така техніка не доступна для домашнього використання.

Замість цього, ви могли б стиснути вашу суміш в балони, використовуючи "пилок преси". Ця модель коштує близько $ 20 і зробить циліндри з діаметром нікелю.

enter image description here

Отже, ви повинні вирішити, чи дійсно ви хочете принизити вашу спеціальну суміш приправ з доданими обов'язковими інгредієнтами - інгредієнтами, які можуть вплинути на смак і термін зберігання приправи. Ви також повинні вирішити, чи варто додаткової роботи стиснення суміші в твердій формі дійсно варто всіх цих неприємностей.


Ще одна можливість, яка може працювати краще для вас, це поставити безпосередньо в порошок порожні желатинові капсули .

enter image description here

Такі капсули виготовляються з яловичого желатину - інгредієнта, який здається цілком придатним для використання в бульйоні!

Випали в гарячу рідину, желатинові капсули без запаху швидко розчиняються і вивільняють порошкоподібну приправу.

Якщо вам потрібна веганська альтернатива, порожні вегетаріанські капсули також доступні. Виготовлені з похідних рослинної целюлози, вони розчиняються в рідині так само, як желатинові капсули. Проте, поки желатин в основному без запаху, вегетаріанські капсули можуть додавати відчутний смак. Смак може відрізнятися залежно від марки, і в залежності від інтенсивності ваших власних приправ, це може бути або не бути проблемою.

Обидва типи порожніх капсул продаються в різних розмірах, а також є спеціальні лотки та інші інструменти для полегшення їх заповнення порошком. Холодіння не є необхідним, а термін придатності сухої приправи буде захищений всередині капсул.


Желатинові капсули негайно уб'ють ваш вегетаріанський ринок.
user23614

1
@ user23614 Ви можете отримати порожні вегетаріанські капсули досить легко.
Calrion

Дякую, @Calrion - я додав інформацію про них у відповідь.
ElmerCat

Ринок? Якщо мова йде про комерційний продукт, то, мабуть, існує певна форма регулювання, щоб гарантувати безпеку їжі. Вам буде потрібно місцевий експерт для цього, ви не можете просто спробувати будь-який метод і сподіваюся, що він працює.
rumtscho
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.