Як їсти Рамбутан?


8

У мене виникають проблеми з відокремленням ями, або насіння, подібного до речі, у Рамбутані. Він легко виходить, але залишає липкий шар «кори» на білій частині плоду. Це речовина, схожа на кору, справді важко відокремити від плодів, не витрачаючи на це багато.

Чи є якісь спеціальні прийоми, якими я можу користуватися?

Нижче наведено малюнок для довідки:

Рамбутан нарізаний навпіл

Відповіді:


8

Більш чіткий чи не камінь рамбутана виходить чисто залежно від конкретного сорту рамбутана:

Є фрістоун та клайнґстон. Кісточка з каменя просто вискакує, чіпчики, ну і чіпляються за плід. Єдиний варіант для них - або спробувати очистити його, зробити безлад, помити фрукти, і не вдатися, або просто попсувати їх у рот, висмоктати і жувати м'ясо, і виплюнути кісточку.

Іншими словами: Якщо ви хочете їх добре очистити, придбайте безкоштовні камені. Проблема полягає в тому, що я ніколи не бачив, якби рамбутанів насправді мітили як таких, принаймні не там, де я живу, і вони не часто доступні ( лічі отримати легше). Можливо, в інших країнах інакше, але тут неможливо сказати, який у вас сорт, не спробувавши жодного.


1
Виходячи з цього опису (оскільки я не знайомий з фруктами), це здається, що він має подібну проблему, як персики ... а для тих, хто використовує ложку грейпфрута, я витягую яму, якщо це клаптика. Якщо може не вийти ідеально чистим, але це найкраще, що я знайшов поки що.
Джо

Я не знав, що зубчасті ложки називаються "ложками грейпфрута", вони досі залишалися безіменними по моєму життю, приємно :) Якщо ви знаєте лічі, ви знаєте рамбутанів, смак і структуру мудрі, вони майже те саме (і дуже приємно, мммв).
Віллем ван Румпт

@WillemvanRumpt це, на жаль, відповідь, яку я очікував. Я читав про сорти "freestone" та "clingstone", і, як ти, не можу знайти їх як такі. Я думаю, що посеред Айови важко знайти.
Кевін Коннорс

1
Яка країна "тут"?
Бурхан Алі

"Тут" - це Нідерланди (який погляд на мій профіль показав би).
Віллем ван Румпт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.