Я дуже хотів би лягти спати, але повільна плита не робиться


8

У мене є повільна плита 6,5 квт, в ній близько 7 фунтів тушкованої яловичини. Я поставив його ВИСОКО близько 4:30 вечора, вважаючи, що на приготування піде шість-вісім годин. Ну, це вже пів на півночі, і це не робиться: м'ясо пережовується саме так, як не повинно бути м'ясної яловичини, через велику кількість недостатньо приготованої сполучної тканини.

Що я зараз роблю?

Якщо я покладу його на низький рівень і лягаю спати, це буде ще вісім годин приготування їжі, що здається досить багато.

Я планував готувати капусту в бульйоні, після того, як буде зроблено м'ясо, протягом ночі. Я міг виловити м'ясо, покласти його в холодильник, і вперед готувати капусту, а потім завтра вранці обміняти капусту і продовжувати готувати м'ясо. Оскільки я зобов’язався завтра, це означає, що я все ще буду затримуватися, залишаючи м'ясо для приготування їжі протягом додаткових 5 годин мінімум.

Чи слід залишати м'ясо там на WARM на ніч? Чи буде це (1) безпечним та (2) достатнім для його приготування?

Ні, у мене немає повільної плити з таймером; ні, я не прокидаюся посеред ночі; ні, я не можу вийняти керамічну вкладиш і припаркувати її в холодильнику (вона більша, ніж мій холодильник.)

Відповіді:


3

Тепло не гарантовано є безпечним. На деяких плитах це може бути, але якщо ви вже не перевірили свою, не можете сказати точно. Я гадаю, ви могли б спробувати і перевірити температуру вранці, і якщо вона скрізь вище 140F, це нормально, але я не впевнений, що ви хочете це ризикувати.

Тому я думаю, що ви застрягли або готуєте його протягом ночі (на низькому, не теплому), або пересуваєте до холодильника і готуєте більше завтра.


0

Повільні плити досить різняться, неможливо передбачити, що робитиме ваша плита. Якщо говорити, залишати його на повільному вогні, як правило, буде цілком безпечно: більше тепла всередині плити означатиме, що вологе повітря виходить з плити, а не потрапляє в неї, тож ви не збираєтесь ризикувати забрудненням. І якщо восьми годин на невеликому вогні недостатньо для того, щоб приготувати страву достатньо, то, швидше за все, охолодження та подача його на п’ять годин на сильному вогні не сприйдуть. Якщо ви знову опинитесь у цій ситуації, я б запропонував вам залишити плиту на повільному вогні і добре поспати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.