Чи можна зробити домашній йогурт з молочними продуктами, які не містять молока (соя, кокос тощо)?


2

Я регулярно роблю свій власний йогурт з коров'ячого молока, додаючи живий йогурт і залишаючи його інкубувати протягом декількох годин. Чи можна зробити молочний вільний йогурт (з соєвого молока, кокосового молока або інших молочних альтернатив?) Я знаю, що його можна купити в магазинах, але який процес буде зроблено для того, щоб зробити це вдома?


1
Є купа рецептів для "домашнього соєвого йогурту". Просто виконайте пошук у мережі ...
Catija

Хоча я не можу говорити з занадто великим авторитетом, я знаю, що в цілому, чим менше жирного йогурту, тим більше цукру додають, щоб зробити його смачним. Ось кілька посилань: telegraph.co.uk/women/womens-health/10563265/… bodybuilding.com/fun/6-dangerous-foods-in-disguise.html
Chance

Відповіді:


1

Так, ти можеш. Ви просто повинні використовувати культуру, яку можна використовувати на рослинному молоці. Метод в основному такий же, як і у звичайного йогурту.


1
Щоб покращити свою відповідь, чи не могли б ви пояснити, чим відрізняються культури, що працюють на рослинних молоках з «нормальних» культур? Можливо, описати, якщо їх важче знайти, або якщо вони, ймовірно, культури, які, можливо, вже використовуються ОП.
Catija
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.