Куріння Бостон Батт і Курець Вийшли - Безпека харчових продуктів


3

Я позичив курець-курець для друзів, щоб перевірити його. У мене це стало яскравим сьогодні вранці. Здобув це приблизно до 225 і завантажив на 6,5 фунта Бостонського Бутта. Він ніколи насправді не залишався на рівні 225, але коливався між 200 і 225 протягом перших 3-4 годин приготування.

Потім пожежа згасла, вона почала падати. М’яса було близько 130. Я загорнув його в олов'яну фольгу і встановив на свій відкритий стіл, поки я дивився на курця. Через годину, коли це не повторилося, я поклав її в духовку @ 225. Ще через годину я змусив курця працювати. Виявляється, вентилятор заклинив, і я повинен був перенести його.

Тож питання полягає в тому, чи все-таки моя їжа безпечна? Короткий зміст фактів:

  1. 6.5 Бостон Батт курив близько 3-4 годин @ 200-225, темп - близько 130.
  2. Вогонь згас, одну годину він пробув у фолі, а іншу годину в духовці @ 225.
  3. Температура при поверненні до курця становила близько 125.
  4. Зараз все працює, працює @ 250, а м'ясо - 163.
  5. Я планую приготувати його до 195 або 203 (якщо дозволяє час).

Думки? Дякую!

Відповіді:


4

Стандартний показник безпеки - це накопичувальний час у температурі "небезпечної зони" від 40 до 140 ° F. Що ми насправді не знаємо, оскільки це також включало б такі речі, як принесення його додому з магазину та подібні речі.

Від звуків речей, ви вийшли з нього менше години. Як такий, ви повинні подавати його ... але подавати негайно або тримати в низькій духовці або посуді з посудом.

Якщо ви схильні залишати їжу, щоб люди поверталися назад на секунди, а потім запаковували залишки після обіду, я також порекомендую горщик з посудом або низьку духовку ... і переконайтеся, що він швидко охолоне після обіду.

Якщо у вас справді, дуже довга поїздка з магазину, і ви не транспортували сире м'ясо в холодильнику, можливо, ви можете захотіти уникати подачі їжі людям з ослабленим імунітетом, оскільки це буде трохи більший ризик. **

** Хоча вся їжа технічно ризикована ... ви не маєте уявлення, якщо цей попередньо упакований пакет пішов на 30-хвилинну прогулянку з клієнтом по продуктовому магазину, перш ніж вони передумали і повернули його в кулер.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.