Чи сухе молоко сухе уповільнює зростання дріжджів у хлібопеченні


2

Я знайшов, що при використанні сухого сухого молока, щоб пом'якшити крихту на хліб з непросіяного борошна, тесто не піднімається так само, навіть при використанні 25% сильного білого борошна для збільшення клейковини.

Чи є це через сухого молока?


Ошпарити молоко для інактивації ферментів. Я чула це для молочного порошку і тростини.
Опціонна сторона

Ви додаєте додаткову воду для компенсації сухого інгредієнта? Будь ласка, напишіть рецепт і метод
GdD

Вважали, що ферменти були видалені під час процесу сушіння. Не вистачає води. Я працюю на 65% гідратації
Андрій Закон

Відповіді:


1

Коротка відповідь, ні. Спробуйте закипати тісто невеликим відсотком для зміцнення клейковини - більш еластичної - яка повинна допомогти підвищенню росту


Трохи миттєвого виду хлопця, так що це кисле тісто, яким я припускаю, що ви маєте на увазі додавання закваски для стартера - це не варіант, тому я вирішив спробувати чистий глютен пшениці від Amazon.
Андрій Закон

Комерційні пекарі додають невелику кількість сухого порошкоподібного кислого агента; спробуйте вітамін С
Пат Соммер

Гарна ідея - я обов'язково дам вам наступний раз
Андрій Закон

-1

Сухе молоко підсилює тісто білком казеїну і жиром і видаляє частину вільної води. Дріжджі потребують вільної води. Чим більше жиру для тіста, тим менше і повільніше підніметься.


Ймовірно, більш вірогідний вміст жиру. Я використовую сухе знежирене молоко, так що немає додаткового жиру, але використовуйте близько 4% масла, знову пом'якшивши крихту. Не впевнений, чому казеїн має значення? Є вільна вода
Андрій Закон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.