Чи можу я зробити власне каштанове пюре?


8

У мене є рецепт, який вимагає каштанового пюре. Я живу в Австралії, і це важко знайти. З іншого боку, каштани знайти досить просто, тому я поглянув навколо, щоб дізнатися, чи зможу я знайти рецепт, щоб зробити свій власний. Результати справді повернули лише інші рецепти, які містять каштанове пюре, тому мені було цікаво, чи можу я зробити своє, і якщо так, як би я пішов про це?

Відповіді:


5

Так, але каштанове пюре буває підсолоджених і несолодких сортів, тому виготовлення власного залежить від того, для чого ви його будете використовувати. Каштани досить універсальні, але я зіткнувся з використанням підсолодженого пюре в десертах старого світу, тоді як несолодке пюре зазвичай використовується з коренеплодами та зимовими кабачками (європейська різновид каштану, що падає пізньої осені).

Почнете, забиваючи шкірку сирих горіхів і обсмажуючи їх при 400 ° (це запобігає лопненню). Після цього відшаровувати їх легко. Потім ви їх відварити, за бажанням, у цукровому сиропі. Нарешті, залиште рідину та пюре в кухонному комбайні, додавши назад рідину для потрібної консистенції.

Приблизно півкіло каштанів на чашку пюре.


Це звучить справді смачно.
Собачатіна

4

Є таке поняття, як каштанове борошно. У мене є бренд Dowd and Rogers, імпортований з Італії, який має рецепт каштанового пюре на задній частині, використовуючи борошно. Інгредієнти - це 100% мелений каштан.1

В Аделаїді я купив несолодке пюре в Coles і Woolies. Ви також можете отримати підсолоджений варіант. ЯКЩО ... вони, як правило, зберігають його лише в різдвяний час ... напевно, для каштанової начинки для індиків !!! Майте на увазі ... це в бляшанці ... так що отримайте кілька і тримайте їх у коморі !!!! Минулого року, однак, вони стягували 6-7 доларів за олово ... тож, якщо ви DID отримаєте рецепт несолодкого, використовуючи свіжий ... Я хотів би отримати його ... так як вони є відносно дешевими в Coles просто на момент !!!!!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.