Яку ковбасу я можу використовувати як замінник Камберлендської ковбаси?


4

Я живу в США, а ковбаси в Камберленді не існує. У них є ковбасні сосиски та пиріжки, але я не хочу робити ковбасні запіканки і змінювати смак, тому що я вибрав неправильний вид ковбаси. Хтось може мені допомогти?


Можливо, якщо ви поясните, що таке «запіканка з ковбасою»? Я бачу тони ковбасних запіканок, в яких використовуються сирі трубочки ковбасок Джиммі Діна.
Catija

Я легко можу отримати м'ясну свинину, а потім приправити її самостійно. Чи є у вас продуктові магазини м'ясних магазинів або м'ясні прилавки для повного обслуговування?
Джо

Відповіді:


3

Якщо ви прочитаєте статтю у Вікіпедії, то побачите, що основний аромат - це перець, чорний і білий, і м'ясо грубіше, ніж у деяких інших ковбасах.

Оскільки це стосується запіканки, де аромати мають час зібратися, я пропоную вам придбати ковбаски без трав (що має бути досить простим). Якщо це можливо, вони також мали б більш грубу текстуру, але, можливо, це не зазначено на етикетці - можливо, вам доведеться вибирати, виходячи з того, що вам знайоме. Потім додайте в соус велику кількість перцю, на початку варіння. Моє спогад про те, що аромат білого перцю проникає, але я використовую чорний перець досить сильно, тому, можливо, я звик до цього.

Інші спеції (і трави, хоча вони не повинні домінувати) відрізняються. Цей рецепт включає шавлію, про яку інші джерела (і я) стверджують, що це неправильно, але мускатний горіх, булава та коріандр сприяють класичному аромату. Поки я цього не зробив, рецепт, який я зв'язав, повинен дати деяке уявлення про пропорції спецій до м’яса, якщо припустити, що ваші ковбаси досить спокійні.

Редагувати: Мабуть, я мав би бути зрозумілішим, що я маю на увазі посилання. Пиріжки з ковбасою насправді не є справою у Великобританії. Я їх бачив двічі. Колись був Макдональдс, інший, можливо, був гарний, але я не можу пригадати.


1
Сорти будуть залежати в залежності від регіону, але типова кільцева ковбаса "для країни", як правило, відповідає цьому законопроекту - аромати в основному відповідають рецепту, і хоча вони варіюються від марки до марки, вони також мають більш грубу текстуру, ніж щось на зразок кільбаси. Більшість супермаркетів підтримують його гарячими та солодкими італійськими сортами.
Kogitsune

1

Ковбаса Камберленд товста і виготовлена ​​в одне довге кільце. Грубий свинячий фарш - або ручний, або дуже грубий фарш. Інгредієнти для спецій змішуються: білий перець, чорний перець, сіль, шавлія, чебрець, булава, мускатний горіх, кайен. Використовуйте дуже мало булави та мускатного горіха - але вони є запорукою справжнього смаку Камберлендської ковбаси. Корпусом справжньої речі повинен бути натуральний свинячий кишечник.


0

Це важкий.

Щоб придбати Камберленд, я знайшов:

Кесвік, здається, є лише прохідним ринком. Правильні та Паркерс, з іншого боку, приймають замовлення в Інтернеті та відправляють.

Ви можете спробувати зробити власне: Ось як зробити відео з ковбаси . Я не можу поручитися за це, оскільки не дивився всі 20 хвилин.

Або для заміни: Опис того, що Камберленд є перцевим, змусив мене подумати про Bob Evan Hot Sausage , який легко доступний та економічний у всій США. Він не є рівноцінним Камберленду, тому що в ньому будуть пікантні спеції, такі як шавлія, розмарин і чебрець. Можливо, ви могли б використовувати його на одному з пробних циклів.


Ковбаса Камберленд не може бути перцевою, але я не думаю, що хтось назвав би її гарячою.
Кріс Х
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.