Можна розсолити заморожене м’ясо?


3

Я хочу розсолити заморожену курку, але я не впевнений, чи є причина, чому розсіл замороженого м’яса поганий?

Чи можете ви розсолити заморожене м'ясо, або вам спочатку доводиться розморожувати його, перш ніж розсолити, або це не має значення?


Привіт Ніл, обидва Ваші запитання цікаві. Але я попрошу вас шанувати політику "одне питання - одна посада". Я знаю, що вам зручно, коли ви готуєте один прийом їжі, пакуйте всі питання про нього в одній публікації. Але для всіх інших це насправді ускладнює питання про те, який пост містить яку інформацію (починаючи з поганого заголовка і знижуючись звідти). Як побічний ефект, ви (і люди, які відповідають) отримуєте більше репутації на два запитання замість одного. Тож, будь ласка, розділіть «розсолене заморожене м’ясо» від питання «розсольний час для 10% розчину».
румчо

Гаразд, Румчо
Ніл Мейєр

дякую, я побачу, чи можу я додати довідкового центру, його наразі немає.
румчо

Відповіді:


3

Ні, ти не можеш. Або принаймні, ви не отримаєте результату, якого ви дійсно шукаєте.

Вода повинна мати можливість переміщатися через м'ясо, щоб сіль та ароматизатори транспортувалися до внутрішніх клітин м'яса. Коли м'ясо замерзло, ти маєш справу з кристалами льоду.

... якщо говорити, ви можете розморозити м'ясо в розсолі, якщо ви відчайдушно, але у вас є менший контроль, щоб точно знати, яка кількість солі буде поглинена. (і я тумано пам’ятаю ще одне питання щодо температури та просочення, і, схоже, згадую, хтось повідомляв про експериментальні результати, що справді холодні розсоли не переносять аромати глибоко в м'ясо.).


Цілком можливо, що я пам'ятаю пост Йоленеаласки про проникнення в розсол , але це не контролювало температуру.
Джо

2
Саме так; вода не зможе перейти в м'ясо і принести з собою сіль, якщо саме м'ясо заморожене. Крім того, коли розсіл і м'ясо будуть надто холодними, швидкість осмосу зменшиться, а розсіл проникне ще менше, ніж зазвичай.
Кріс Максей
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.