Підходящий процес для сипкої цибулі?


8

Роблячи якусь об'ємну кулінарію для відпустки, мені потрібно було приготувати 12 нарізаних цибулі і пізніше 6 фарш цибулі для двох різних страв; як перший крок у соусі. В обох випадках я використовував велику голландську духовку Le Creuset. Я виявив, що випаровування рідини, що проливається з цибулі, не може йти в ногу з об’ємом рідин, і мені здалося, що цибуля кипить, а не пасерується.

Для нарізаної ріпчастої цибулі я в кінцевому підсумку зняв половину обсягу, зливши рідину, варив цибулю і кип'ятив рідину, щоб потім повернутися до соусу на наступному кроці. Цибуля варилася / варилася 30 хвилин, перш ніж я вчинив цю дію. Блюдо було чудовим, але було каррі, тому мало багато іншого аромату. Це було також виразніше, коли я додав кип'ячену рідину.

З фаршем цибулі рідина з часом закипіла, і я продовжував їх готувати. Хоча здавалося, що потрібно було довго, щоб дістатися до цієї стадії. Блюдо було добре, але текстура цибулі була іншою, ніж те, як я їх зазвичай готую.

Чи потрібно вжити відповідних заходів, коли варять масові кількості цибулі як перший крок у страві? Чи нормально для них пройти фазу кипіння / тушкування? Чи слід їх готувати партіями? Які коригування рецепта слід внести?


Я думаю, моє запитання досить відрізняється від: cooking.stackexchange.com/questions/11529/… , але, можливо, ні. Не впевнений, як пошук "цибульної цибулі" цього не підійшов ...
йоссар

Відповіді:


4

Вам просто потрібно забезпечити достатню площу / максимум товщини шару цибулі. Ви можете дозволити їм кип’ятити спочатку у власних соках, але я ніколи не мав хороших результатів. Вам справді потрібні їх для розсипання.

На практиці для домашньої кухні це означає готувати партіями. Звичайно, ніщо не заважає тобі скористатися декількома конфорками одночасно, а може навіть і якийсь зовнішній пальник, якщо у вас є такий, як плита для паельї, що виходить із власного газового балона. Наскільки я знаю, іншого шляху немає.

Якщо вам не потрібні соте, але ви добре з просто розм’якшеною цибулею (без карамелізації, без залишкової твердості), наповнення ними горщика і тривалий час тримати їх на слабкому вогні - це хороший варіант, який звільняє вашу увагу від інших завдань . Не забувайте додавати достатню кількість жиру на дні проти вигорання, масло робить їх особливо смачними.


3

Обсмажування не повинно займати багато часу, оскільки це потрібно робити на досить сильному вогні.

Ви хочете переконатися, що каструлю не переповнюєте, а сторони каструлі досить низькі, щоб випарована волога не застрягла в каструлі. ... іншими словами, робіть це партіями.

Оскільки кількість тепла, яке може подати пальник, фіксується, як тільки ви пройдете певний момент, час готування в кращому випадку лінійно лінійно. (тобто для подвоєння рецепта потрібно 2 рази час).

Єдиною проблемою, яку я бачу, є те, що процес «стрибки» справжнього соусу може закінчитися охолодженням сковороди, тому ви, можливо, зможете прискорити процес, перемішавши більше і перевернувши їжу менше - але ви » Хочеться пильно стежити за речами, і якщо ви побачите ознаки печіння, почніть кидати їжу, щоб її охолодити.

Єдиний інший процес, який я можу запропонувати, - це обсмажування. Якщо у вас є гарне обладнання для вока (належне тепло для нього), ви, можливо, захочете обсмажити цибулю партіями, а потім відкладіть їх, щоб отримати трохи більше приготування від перенесення. І коли ви маєте справу з подібним обсягом, не завадить використовувати дві каструлі на двох різних конфорках - ви завжди можете перекомбінувати їх в один горщик, коли настане час закипнути каррі, щоб звільнити інший пальник. (але майте на увазі, що це також означає, що ви зменшите кількість рідини випарується)


2

Я вважаю, що відварювання є по суті етапом спайки цибулі - можливо, це не "справжній соус". Ви могли частково їх висушити (можливо, в духовці), якщо думаєте про інше? Нещодавно я зробив ~ 6 фунтів для початку - не дуже до кінця - партію карамелізованої цибулі, яка витратила доволі час на кип'ятіння, аж до того, як дісталася до карамелізації. Смаки мені прекрасні ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.