Чи є спосіб зробити шинку в запіканці менш солоною?


4

Коли я була вагітна, свекруха допомогла мені зробити кілька запіканок, щоб замерзнути. Ми їх досі їмо, але у тих, хто має шинку, були деякі проблеми. Спочатку це було просто шинка, овочі та локшина без соусу. Тому я почав додавати вершки з грибного супу. Але шинка все-таки дійсно солона. Чи є ще щось, що я можу додати на додаток до вершків грибного супу, щоб допомогти, або ми повинні просто підкинути решту запіканок шинки? Дякую!


3
Консервовані супи, як правило, надзвичайно багато вмісту натрію ... Ви використовуєте версії цих супів з низьким вмістом або без вмісту натрію? Інакше вони можуть просто погіршити проблему.
Катія

Перевірте смак шинки перед тим, як зробити запіканку. Оскільки вміст солі дуже різниться, ви можете відповідно регулювати інші інгредієнти. Я б уникав додавання солі до будь-яких значних страв зі свинини.
користувач3169

Відповіді:


7

Вам потрібно додати об'ємних речей без солі, щоб це вийшло в середньому до солоності, з якою ви все в порядку.

Хоча вершки з грибного супу звучать як приємний простий спосіб додати трохи гупіння, він, мабуть, досить солоний. Якщо ви можете знайти суп з низьким вмістом або без натрію, це буде набагато кращим вибором. Таку річ може бути простіше знайти у вигадливих / органічних / "здорових" брендах. Якщо ви готові зробити свій власний суп / соус, ви можете легко зробити його без солі, але це здається, що ви шукаєте швидких і простих варіантів.

Ви також можете спробувати додати більше овочів і локшини без солі. (Крохмалисті речі, такі як картопля, також можуть добре працювати, але, можливо, ви віддаєте перевагу локшину, оскільки вони вже є там.) Якщо вам знадобиться більше гусячих речей, щоб утримати їх разом, спробуйте знову знайти щось без натрію або низький вміст натрію .

Але насправді жодного уникнення головного питання не потрібно: потрібно додати купу речей без солі, тож вам доведеться перетворити свою запіканку в більшу запіканку.


6

Якщо ви шукаєте щось із потужністю клею вершкового супу, без того ж рівня солі, подумайте про те, щоб зробити білий соус (ака. Бешамель).

Це приготована суміш вершкового масла, борошна і молока (можливо, з деякими приправами, як мускатний горіх або чорний перець).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.