Як розпушити арахісове масло в соусі


8

Як робити соус на основі арахісового масла, як можна послабити арахісове масло і вирівняти консистенцію? Я спробував додати трохи гарячої води і перемішати їх, але навіть після того, як деякий час кип’ятити на сковороді при частому помішуванні, я все-таки виявив грудки арахісового масла.

Відповіді:


18

Якщо ви додасте всі рідини і великий твердий грудочку арахісового масла, вам доведеться важко розгладити все, так як перемішування (тонких) рідких частин не вплине на (тверді) грудочки арахісового масла і грудочки (як тільки вони будуть досить маленькими) буде просто плавати навколо вашої ложки і не руйнуватися далі.

Потрібно поступово розбавляти арахісове масло іншими гарячими рідинами, щоразу помішуючи, поки суміш не стане однорідною. Таким чином, на кожному етапі рідина не буде набагато тоншою, ніж арахісове масло, тому при перемішуванні їх правильно змішати. Як тільки суміш арахісового масла розріджиться до консистенції, скажімо, майонезу, ви зможете додати решту рідини.

Це той самий принцип, коли роблять підливку з борошна, жиру та бульйону. Якщо ви додасте весь бульйон одразу до каші, ви закінчитеся грудкою підливою. Але, якщо додати трохи бульйону за один раз, помішуючи до однорідного стану, у вас ніколи не буде грудочок.

Щоб вирішити проблему заднім числом, спробуйте запустити її через грубе сито або скористайтеся картопляною кашпою.


Оце Так! Моя найвища відповідь за оцінками «Сезонні поради» в 5 разів. Репутація SE - це дивна річ.
Даніель Гріском

5

Коли ви робите соуси з такими речами, як арахісове масло, мигдальне масло, тахіні та ін., Олія - ​​це те, що потрібно додати, щоб полегшити його. Для арахісового масла можна додати арахісове масло, реп’яхову олію, підсмажену кунжутну олію або легку оливкову олію з більш нейтральним смаком (або, можливо, інші). Я робив це раніше, коли робив соуси для макаронних виробів, і це чудово спрацювало.

Щоб переконатися, що консистенція рівномірна, ви можете почати з вершкового арахісового масла і додати в нього олію, спочатку змішайте виделкою, а потім, коли вона трохи розріджується, ви можете збити її, щоб отримати більш гладку консистенцію.

Як підказка на майбутнє, намагаючись витончити речі, як правило, це гарна ставка, щоб дотримуватися того, що предмет вже є в ньому. Наприклад, якщо ви намагалися проріджувати овочевий бульйон, у ньому вже високий вміст води, тому воду було б корисно використовувати. З чимось на зразок арахісового масла це починається дуже жирно, тому олія буде корисною для використання.


Саме так. Арахісове масло є ліпофілом і гідрофобом, тому намагатися проріджувати його водою марно - для цього вам потрібен емульгатор. Крем добре працює. Жирна каша також робить трюк, хоча вона не стільки емульгує, як цементує рідини ... але при високій температурі це насправді має сенс, оскільки саме арахісове масло стане досить неприємним.
Лише приблизно

Я думав те ж саме про емульгатор. Справа не в тому, що вода не є варіантом, а просто більше потенційно складною. Крем звучить як чудова ідея, особливо для солодких страв. - І, дуже правда щодо температури. Востаннє, коли я робив печиво з арахісового масла, я дістав арахісове масло і поклав банку в миску з гарячою водою з-під крана, щоб полегшити роботу. Коли я повернувся трохи пізніше, це була ідеальна консистенція - і не втрата смаку від додавання до загального часу приготування.

5

Тепло корисне. Раніше я робив сараї з арахісового масла / табаско / соєвого соусу, і домогтися, щоб деталі поєднувати холодно було практично неможливо. Нагрівання арахісового масла спочатку пом’якшило його досить, що я могла збити виделкою інші рідини в нього, коли я додала їх (і вони обидва на водній основі, тому не будуть добре поєднуватися з жирним маслом арахісу).

Кілька секунд у мікрохвильовці було все, що потрібно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.