Заморожені гребінці


3

Здрастуйте, я щороку їжу на гребінці, і кожен раз, коли я готую їх свіжими, не заморожуючи їх, вони чудово смакують, але коли у мене є велика кількість гребінців, я заморожую їх і їмо в інший час, але вони завжди такі смачні на смак після того, як вони були заморожені . Чи є який-небудь спосіб позбутися від цього або принаймні відібрати трохи цього рибного аромату?


Ви заморожуєте гребінці повністю "чистими"? Як ніби тоді їх солити?
Jolenealaska

Навіть у холодильнику риба буде смачніше смакувати через день.
папараццо

Відповіді:


4

Технічно цей "рибний" запах є, тому що він вже не свіжий.

Ось посилання, яке науково пояснює, що викликає «рибний запах» у наших морепродуктах. Нижче наводиться непростої термін пояснення рибного запаху.

Ви коли-небудь бували на рибному ринку, наприклад в Сінгапурі? Завжди є легкий затяжний "рибний" запах (будьмо чесним), тому що риба не зовсім на 100% свіжа, оскільки їх часто ловлять у вихідні години і продають на рибалку. На момент доставки риби до магазину вона не така свіжа, як зараз, коли її ловлять живою.

Однак якщо ви коли-небудь їдете на рибний ринок в Японії, ви навряд чи відчуєте запах риби. Натомість ви пахнете свіжим морем. Чому? Рибний ринок в Японії часто приносить свою рибу для продажу, виловлюючи їх з моря (24/7), і це звичайна практика в їхній країні на відміну від інших країн.

Не забувайте, морозилка - це місце, де ви часто поміщаєте м'ясо та рибу і залишаєте їх там, як дні чи тижні, тому що люди часто припускають, що заморожування вашої птиці чи риби збереже її «свіжою». Технічно це заважає вашим предметам так швидко погіршитись, але це, безумовно, НЕ ЗБЕРЕЖЕ СВІДКО ! Тому свіжі гребінці будуть пахнути рибкою після занадто довго залишати їх разом з іншим м'ясом у морозилці.

Отже, є кілька способів позбутися запаху.

  1. Замочіть його в молоці близько 10-20 хвилин і протріть насухо.
  2. Маринуйте гребінці невеликим свіжим / тертим імбиром з сіллю і перцем.

Імбир - це звичайний продукт, який використовується в китайській кулінарії для видалення будь-якого рибного запаху з морепродуктів, наприклад, риб’ячої роси.

  1. Намочіть його в лимонному соку!

0

Часто головна проблема полягає в тому, що вам потрібно швидше заморозити її.

Окрім фантазійного комерційного обладнання для заморожування вибуху або можливого, але дещо складного (залежно від місцевих ресурсів) отримання для домашнього використання таких хитрощів, як сухий лід чи рідкий азот, один помірно простий підхід - помістити гребінці в мішки в один шар і занурити їх у лід / сіль розсіл на деякий час , щоб отримати початкову охолодження здійснюється швидко (у порівнянні з сидить в холодному повітрі.)

Додатковою можливою проблемою є те, що якщо морозильна камера має автоматичний цикл розморожування, вона буде змінюватися між досить холодним і не дуже холодним, як цикли розморожування. Ручне заморожування з глибоким заморожуванням, встановлене при 0 ° F або -10 ° F, було б покращенням порівняно з типовим морозильником на вершині холодильника з автоматичним розморожуванням.

Нарешті, якщо ви не можете цього сортувати, обмежте свій урожай тим, що можна їсти свіжим.


0

Заморожування спалахом дає кращі результати, але також морозильна камера буде проходити цикли заморожування, які з часом пошкоджують текстуру та аромат. Мій морозильник має верхню полицю, яка швидко заморожується. Ідея полягає в тому, що як тільки ви поміщаєте щось нове, ви кладете його вгорі і натискаєте функцію «завжди увімкнено» морозильної камери протягом години, а потім повертаєте її до звичайного термостата. Якщо ви повністю очистите м'яз гребінця, приклейте їх до дротяної стійки у верхній полиці до тих пір, поки три заморожені щільно не загорнеться. Ви можете отримати кращі результати. Мені пощастило зробити рибний пиріг із сирими гребінцями та заморозити партію, а потім випікати пиріг із замороженого на більш пізньому терміні ... можливо тому, що смак маскується, але це хоча б один ефективний спосіб використання надлишку та гребінця рибний пиріг милий.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.