Який найшвидший спосіб посіяти виноград (наприклад, Конкорди)?


9

У мене букет винограду, з насінням. Мені потрібно посіяти їх за рецептом. Розрізання їх навпіл і вишкрібання насіння розжарювальним ножем змушує мене прагнути нанизувати боби. Будь-які пропозиції, як швидше пройти цей процес?

Відповіді:


5

Якщо вам просто потрібна м’якоть (для пирога, морозива, варення тощо), тоді приготуйте їх і пропустіть через харчову ситечку.

Якщо вони вам потрібні в сирому вигляді, або вдвічі зменшені скіни, знайдіть хорошу аудіокнигу ...


7

Викладіть виноград на тарілку - найкраще, якщо ви зробите стільки одночасно, скільки будете заповнювати тарілку в один шар. Накрийте тарілку однаковою тарілкою, перевернутою догори дном. За допомогою довгого ножа, розрізаного між пластинами, розріжте весь виноград навпіл. Я використовую нігті великого пальця, щоб зібрати насіння, але кінчик шкірки для овочів буде працювати краще ніж ніж, якщо нігті довгі.


2

Ось як це зробити:

  1. Розріжте виноград навпіл поперек, до кінця або просто до останньої шкірки

  2. Видаліть насіння з кожної половинки зубчиком з грейпфрута.

Примітка: Лінія збирання є найбільш ефективною - витягніть достатню кількість винограду зі стебла, щоб заповнити тарілку, розріжте весь виноград навпіл, а потім видаліть насіння з кожного винограду.


2

Я б сказав, що це може бути вдалий час для інвестицій у вишневу питтерму, оскільки я б припускав, що це також буде працювати на винограді.

Деякі речі, які слід спробувати на швидкість:

  • подрібнюючи їх і бачимо, чи горщики вискакують безкоштовно (це працює на оливки).
  • виріжте більше одного за один раз - покладіть на робочу поверхню чотири або п’ять, покладіть руку на них, пальці вгору, і гострим ножем проріжте між рукою та стільницею. (хоча я ніколи цього не робив за щось з ямами, тому не знаю, яка проблема може бути)

І, коли все інше не вдасться, придбайте виноград без кісточок і збережіть насіння для перекушування.

оновлення : з тих пір я вивчив більш безпечний метод для варіанту №2: використовуйте кришки контейнерів для доставки або інших дрібних предметів з піднятими губами (як, наприклад, нижня частина глиняних плит). Помістіть її губкою вгору, наповніть предметами, які потрібно розрізати навпіл, покласти аналогічний предмет зверху, натиснути на стопку і розрізати між двома пристроями для стримування.


3
Моя вишнева ямка занадто велика для багатьох виноградів. Але питтери бувають різних розмірів ... тому шукайте маленьку, якщо вона вам потрібна.
dmckee --- кошеня колишнього модератора

1

Найпростіше з більшим виноградом, розрізаним посередині, а не вздовж. Насіння, як правило, закінчується в половині і легко видаляється кінчиком розбирального ножа. Я вважаю, що втрати їстівної частини винограду мінімізовані.


0

Вичавити виноград, щоб відокремити м’якоть від шкіри і відокремити. Доведіть м’якоть до кипіння. У якийсь момент м’якоть випустить насіння. Потім фільтрують, щоб відокремити насіння від м’якоті. Поєднуйте необрізану м’якоть і шкірку. Готовий пиріг тощо. Див. Радість приготування .. старий варіант.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.