Я кладу чеддер у свій кухонний шафа


2

Я не знаю, чому я це зробив, і досі не можу повірити, що я це зробив. Я приготувала вчора і вийняла сир з чеддера. Коли я пішов, щоб покласти речі далеко я поклав сир чеддер в Tupperware контейнер, щоб прибрати. Замість цього я поклав контейнер з сиром чеддер в кабінет і не знайшов його до цього ранку. Кабінет був теплим. Мій сир був явно дуже м'який, де можна побачити масла з сиру.

Чи є зараз мій чеддер поганим? Я поставив це у холодильнику це ранок пробуюче щоб врятувати це. Чи буде це безпечно їсти або викинути його?


1
Ви говорите про блок чеддера або гамбургери? Чи було це важко / у віці чеддер, або м'який, часто плавлений сир, який звичайно продається в США під назвою "Чеддер"?
ESultanik

1
Тільки деяка спільна мудрість моя мати навчила мені (ні з нас ентузіастів приготування їжі): "Не варто ставитися хворіють нагорі." ;) Якщо ви підозрюєте, що він поганий, можливо, краще не відштовхувати свою удачу.
jpmc26

Вони просто затягнули сир з аварії 17-го століття, і виявили, що він зник.
rackandboneman

Відповіді:


10

Деякі сири можуть бути виключені без будь-яких реальних проблем, є деякі старі сири, які я купую регулярно, які можуть сидіти на прилавку протягом двох тижнів.

Я думаю, це залежить від того, наскільки добре сир був запечатаний. Я зазвичай ущільнюю пластиковою плівкою, я охоплюю весь блок сиру з обгортанням і переконуюсь, що він герметичний. Я не знаю, наскільки добре ваш сир був запечатаний, але я не знаю, що контейнер для туферів - це правильний спосіб зберігати сир.

Я б, мабуть, ще їсти сир, хоча, я люблю чеддер.


3
Якщо зовні трохи хрусткий, твердий, сухий або інший випадок від впливу, просто відріжте зовнішні шари, знову оберніть і покладіть в холодильник.
PoloHoleSet

5
Так, має бути просто добре. Люди в інших країнах дещо здивовані тим, як холодні ми в США зберігаємо сир (хоча холодно, а не тепле або холодне, як правило, є тим, що краще для сиру, і це звучить трохи тепло, якщо він потрапив до видобування - але ніякого справжнього занепокоєння. .)
Ecnerwal

1
Я б не турбувався про мікробну псування - твердий сир був винайдений як спосіб збереження молока, адже - втрата якості.
Mark

1
@Mark, в деяких країнах, таких як США, не всі сири, які мають назву "чеддер", важкі. Деякі "чеддери" навіть м'які, оброблені сири, які продаються попередньо нарізані.
ESultanik
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.