Простий спосіб ями слив


5

У мене велика кількість маленьких слив, і я витратив години на пікінг достатньо, щоб розсипатися. Я розрізав їх навпіл і видавив яму. Чи є простий спосіб ями великої кількості слив?

Відповіді:


4

Не впевнений, що ви маєте на увазі під «витисканням ями». Після того як ви розрізали хлопця навпіл, яма сидить оголеною на зрізаному краю однієї з половинок, і ви стискаєте її в банку або щось таке? Я здогадуюсь, що отримання ями для відключення від плоти сливи є безладним та забирає багато часу (?). введіть тут опис зображення У минулому я це робив більш марно, порізавши двічі на плоскі сторони насіння, потім використовуючи два зовнішніх відрізаних (без кісточки) скибочки і навіть відрізавши частину плоті центральної частини (що містить насіння ) якщо я відчував себе ощадливим, .... інакше відкинувши весь центральний фрагмент. Залежить від того, які чудові у вас сливи. Шахту власником дерева вважали «непотрібними плодами».

Дивіться діаграму: ви починаєте з "A", робите відсічки і закінчуєте двома "B" s і "C".

У будь-якому випадку, це все ще досить трудомістко, але досить швидко, як тільки я затримав це.


0

Для купівлі доступні сливові стовбури. Вони схожі на вишневі ями, і насправді ви можете зробити і те, і інше одночасно з цим агрегатом !


Я сам використовую сплющений ніготь або металевий стрижень. Шматок дерев’яного дюбеля для ручки; це працює досить добре.
Wayfaring Stranger
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.