Чи безпечно посудомийна машина


3

Я час від часу вживаю консерви з бляшанок (котяча їжа, нут тощо). Мені потрібно очистити їх перед тим, як викинути, оскільки у мене не так багато предметів, що підлягають вторинній переробці, щоб викидати їх щодня, і я не хочу запаху.

Мені стало цікаво, чи можна їх почистити в посудомийній машині? Зазвичай є трохи вільного місця вгорі або внизу, і, наскільки я знаю, практично однакова кількість води використовується в будь-якому випадку, тому я би заощадив і час, і воду. Однак - чи безпечно це зробити?


Не могли б Ви визначити "безпечний", будь ласка? Що саме вас хвилює?
Stephie

1
Я думаю, що ОП переживає, якщо прання використаної посудини якось зробить посуд, склянки та посуд непридатними для використання з людською їжею (щось стосується металевої банки або залишків собак, що забруднюють процес миття).
PoloHoleSet

1
Мене не турбують залишки котячих продуктів (це в основному м'ясо, трохи кукурудзи тощо - в основному речі їстівні, але не вважаються достатньо хорошими для людей [або уникають у західній культурі]) - і поруч я вже мию котячі миски - але я більше хвилювався через пошкодження посудомийної машини чи посуду бляшанками (папір, клей, певний персонал зі стін, які будуть випущені в парних умовах).
Maciej Piechotka

1
Чи не досить швидкого полоскання, щоб вони протрималися від запаху до кількох днів до тижня?
Каскабель

1
Не швидке полоскання, а просто залийте їх водою і краплею мила / миючого засобу. Залиште на пару годин, процідіть, готово. Також коштує менше води, ніж намагатися примусити їх очистити під краном.
Ян Догген

Відповіді:


6

Мити банки в посудомийній машині - це не дуже гарна ідея через етикетки. Більшість банок мають паперові етикетки, які тримаються клеєм, в посудомийній машині етикетки розм’якшаться і відшаруються, потрапляючи в механізм і застрягаючи в посуді та келихах. Сухий цикл затвердить папір на місці і буде дуже важко зніматись. Клей, ймовірно, також розтане з подібним результатом.

Банки з котячою їжею, як правило, трохи смердять, але швидке очищення раковини зазвичай робить трюк. Замочіть їх у воді на 10 хвилин або близько того, а потім використовуйте щітку для пляшок з краплею мильного посуду для їх очищення.


Поряд з цим можна спробувати замочування. Запустіть воду, забудьте про неї на деякий час, поверніться, скиньте, промийте.
Каскабель

Це можна вирішити, розірвавши стільки, скільки зможете паперової етикетки (як правило, тримається лише клеєм в декількох плямах або швах).)
rackandboneman

3

Ми ставимо банки через посудомийну машину весь час без проблем. Я пропоную зняти основну частину етикетки, якщо це легко (у багатьох банках є лише тонка склеєна смужка, а один швидкий зрив видаляє переважну більшість). Наша посудомийна машина (Zanussi) має досить гарне розташування фільтрів, і будь-які шматочки етикетки, які відбиваються, виловлюються та легко утилізуються (легше, ніж бродячий горох або шматочки цибулі, наприклад). Якщо ви за один раз покладете багато банок, важливіше видалити етикетки, оскільки вони могли заблокувати фільтр, просто сидячи на ньому.


1

Особисто я даю промити всі банки з гарячою водою, щоб видалити будь-яку їжу, а потім обприскати їх звичайним очищувачем кухонного посуду з лимоном - це не дозволяє їм пахнути, а також відмовляє від помилок тощо від кошика.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.