Бульбашки повітря в ковбасі


8

Чи безпечні харчові бульбашки / кишені / сипуча оболонка в сирих ковбасах? Я не знаю, чи це просто тому, що вони не заповнили їх так повно, або якщо вони утворилися з газів / бактерій. Вони за п’ять днів до найкращої перед датою ковбаски Merguez. Дякую!

Відповіді:


12

Це, швидше за все, лише порожнеча. Важко упакувати кожух на 100%. Будуть порожнечі.

Чи може це бути (токсичний) бактеріальний газ? Можливо, але не ймовірно.


1
Пам'ятайте, що збираєтеся їх готувати. Готування не тільки змінює смак м'яса, але вбиває майже всі шкідливі бактерії. Повітряні кишені будуть готуватися, і зазвичай "вискакують", але навіть якщо вони не містять бактерій у повітряній кишені, вони будуть вибиті.
coteyr

14
@coteyr Будь-які бактерії в повітряній кишені можуть бути знищені так, але токсини, які вони залишають після себе, неможливо зварити.
Троцький94

2
Щоправда, якщо ваше м'ясо досить старе, щоб було токсинів, тоді найкраще його викинути. Зазвичай це справді є лише проблемою, якщо м'ясо зберігається при кімнатній температурі або зберігається (в холодильнику) протягом дуже тривалого часу. Діють стандартні правила відповідності. Після відтавання готуйте його, не дайте йому поставити в холодильник сирим більше двох-двох днів.
coteyr

1
Наскільки мені відомо, бактеріальні токсини зазвичай не є газоподібними. Є спори тощо, які можна перевозити в газі, але вони також можуть перевозитися в (наприклад) ковбасі.
abligh

10

Щоб цього уникнути, вам потрібно буде упакувати їх таким чином, щоб вони більше нагадували хот-доги, ніж ковбаси. Хот-доги - це гладка емульсія (зазвичай) регенерованого м'яса, жиру та спецій. Ковбаски - це фарш, який був дещо вільно упакований і готувався (як правило, копчений) у кожусі разом із зеленню, жиром та спеціями.

За допомогою синтетичних оболонок ви можете накачати трохи більше тиску, що призводить до більш щільної ковбаси з меншою кількістю повітря, але все одно їх буде ще багато. Однак відмінною рисою якісної ковбаси є натуральна оболонка, в якій мало куточків повітря, жиру, спецій тощо.

Що у вас звучить як якісна ковбаса в натуральній оболонці, і ви повинні позитивно споживати її, коли вона свіжа (в ідеалі протягом декількох днів після її придбання!). Але немає нічого поганого в тому, щоб залишити їх у задній частині холодильника, щоб трохи визріти (дійсно допомагає вивести аромат фенхелю / анісу) перед їх приготуванням, і вони будуть трохи пухкими і розсипчастими.

Якщо ви підбираєте навіть легкий гострий смак або запах, не використовуйте їх. Інакше у вас все добре.


* Ковбаси готують фарш * - їх не готують, коли їх фасують в оболонки
Кріс Н

1
@ChrisH Так, це не дуже добре читається і за призначенням, виправлено.
Tim Post

4

Оболонку на свіжій ковбасі потрібно залишити дещо розпущеною, оскільки оболонка буде стискатися, коли вона вариться. Якби це було фаршировано якомога щільніше, було б майже певно розколотись на сковороді. Навіть для ковбаси, яка спочатку буде обвалена ( будін-блан , напр.), Яка змушує оболонку набагато м'якше скорочуватися, ви повинні врахувати це зменшення.

Повітряні бульбашки - це просто природний наслідок розміру шліфувальної машини, як каже Тім Пост. Ви помічаєте, що тенісні м’ячі у себе також можуть мати навколо себе «повітряні бульбашки». Якщо бульбашок багато, це ознака, мабуть, не дуже кропіткого виготовлення: зазвичай бульбашки проколюються після утворення ланок. Це знову ж таки, щоб запобігти розщепленню: повітря буде розширюватися при нагріванні і це може розірвати кожух.

Хоча кишені не є знаком небезпеки . Єдине занепокоєння, про яке я можу подумати, - це те, що вони, здається, надуваються самостійно, поки ковбаса знаходиться в холодному сховищі: це означає, що щось живе виробляє газ. (Моя здогадка, це були б просто нешкідливі дріжджі, але) Коли сумніваєтеся, викиньте її.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.