Я кусаю нігті. Як я можу підтримувати належну гігієну на кухні?


6

Я не професійний шеф-кухар, але я думаю, що хтось матиме це питання десь, і це кухар. Подібне питання запитали про застуду , але кусання нігтів набагато гірше через очевидну кількість розрізів, які розвиваються на пальцях.

Крім очевидної (і важко досягти) мети припинення звички, як я можу підтримувати належну гігієну і безпеку харчових продуктів під час приготування їжі?

Я б сказав, рукавички, але я думаю, що це буде проблемою для складних маніпуляцій, і це може вплинути на смак того, що готується. Чи є спеціальна марка спеціально для цієї мети? Якщо ні, то які інші запобіжні заходи я можу прийняти?


3
Ви кусаєте свої нігті, поки вони кровоточити ? Ой ... Чи вважали ви перехід на Tex-Mex?
Shog9

може зробити спільноту wiki для декількох відповідей.
plor

1
Привіт Стефано. Я вважаю, що питання безпеки кухні / гігієни повинні бути на тему, і оскільки ми просто починаючи навпаки в цю область, я редагував питання, щоб зробити його якомога зрозумілішим, що це все ще стосується приготування їжі. Я намагався зберегти якомога більшу частину оригінального питання, як це можливо, - але дайте мені знати, якщо я випадково змінив сенс.
Aaronut

Я чула про людей, які використовують гіркий апельсин або інші ароматизатори, яких вони не цікавлять на пальцях, як нагадування, щоб не вкусити їхні нігті. На жаль, якщо ви готуєте, ви сподіваєтеся, що миєтеся достатньо, щоб позбутися від неї, і я боюся, що це в іншому випадку потрапляє в їжу і викликає від смаків ... час приготування їжі, але це може допомогти зробити це для інших часів дня.
Joe

@Knives: так, я з чотирьох років. Мій granpa був подібний цвях-biter, таким чином я думаю це виглядає як бути genetic, тому, що я ніколи не зустрів його ні я мав будь-який шанс побачити хтось роблять дію. Я просто відчуваю себе змушеною, бо нігті болючими для мене, і я ніколи не маю чого скоротити їх легко доступними в будь-який час.
Stefano Borini

Відповіді:


8

Рукавички дратують і, як і презервативи, робити незрозуміле відчуття та - у випадку роботи з кухнею - точність пальцями. З цих причин я уникаю їх там, де це можливо.

Як довічний nailbiter (коли я був приблизно 9 до я був 31), це була звичка що дійсно важко відмовитися. Але варто було це не просто професійно. Я знаю, що це не відповідь, яку ви шукаєте, але: перестаньте кусати нігті.


3
Якщо ми говоримо про латексні або вінілові рукавички, вони також легко ловлять і рвуться на що-небудь навіть віддалено гострі.
Aaronut

6

Існує основний набір критеріїв при приготуванні їжі на будь-якій кухні, як промислової, так і комерційної чи особистої. Вони включають, але не обмежуються:

  • Не чіпайте обличчя або волосся
  • Часто мийте руки
  • Не використовуйте "кухонну ганчірку" для сушіння рук після миття
  • Чихайте в локоть
  • Не покуштуйте свою їжу пальців
  • Тримайте обробні дошки CLEAN!
  • Дотримуйтесь температури небезпечної зони керівництво
  • Не працюйте на кухні з відкритою вирізати (очевидно, і я б сказав, навіть якщо вона перев'язана, не працює в кухня, поки вона частково не зцілена
  • Тримайте волосся назад і одяг
  • І взагалі уникати перехресного забруднення

Очевидно, що існує більше, і це, ймовірно, може бути спільна вікі для подальшого вивчення цієї теми.


1
Великий список! Я фактично тягну мою сорочку далеко з моєї скрині та чхаю вниз у мою сорочку, я відчуваю люблю це зупиняє більше мікроби що може розпорошуватися навколо вершини та дна моєї руки якщо я мушу використати мій лікоть. Не впевнений, що це звуковий метод чи ні, але думав, що я викину його.
stephennmcdonald

Занадто смішно! Я також чхаю вниз свою сорочку!
Juju

Не носіть кільця, браслети та ін.
Artificial Stupidity

2

Укусити нігті чи не ретельно мити руки і тримати руки під час приготування їжі. Якщо у вас є відкритий розріз, то носіть пов'язку і рукавичку.


1

Якщо ви не можете тримати пальці з рота, ви повинні носити рукавички. Так, він смокче, і він гальмує відчуття, і є загальною PITA. Врешті-решт, ви повинні навчитися тримати пальці подалі від рота, і тоді ви зможете працювати менше.


0

Використовуйте прикусову фарбу для нігтів, як "stop'n'grow". Вони є безпечними для харчових продуктів, поки ви не замочите нігті в їжу, інші люди не спробують її

Ви повинні продовжувати використовувати фарбу протягом декількох років, найкраще з дітьми, але дорослі, я думаю, може прийняти рішення? Можливо, попросіть довірену людину перевіряти, чи маєте ви її щодня

NB Я використовую це на кінці Scout шарфи, це зупиняє молодших розвідників смокчучі їхні шарфи

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.