Чи можна використовувати піч замість осушувача для приготування сочевиці для розмелювання в домашніх умовах


3

Чи можна використовувати піч замість осушувача для зерна та імпульсів? Дегідратори не так часто зустрічаються в моїй шиї лісу.

Відповіді:


2

З того, що я чув, ви можете, якщо вашу піч можна встановити на 170 градусів за Фаренгейтом і залишити відкритою дерев'яною ложкою або щось так, щоб повітря краще


Просто спробував зробити свій власний порошок чилі з дозрілого Анахайму. Нарізали їх і випробували сушку в духовці 170 ° F. Надто мокрий, вони почали готувати, і я навіть отримав деяке горіння до дна каструлі. Мав закінчити роботу з моїм багато більш прохолодним dehydrator. Приготування та прилипання, ймовірно, є поширеною проблемою з вологістю продуктів. JFYI, коли висушив і розтер, я потрапив відмінно порошок чилі.
Wayfaring Stranger

Так, досі існує проблема з використанням печі, відсутність хорошого повітряного потоку та менше варіантів для більш низьких температур. Це дійсно дивне рішення печі, щоб не дозволити вам готувати при більш низькій температурі. Я бачив, як люди рубають печі, перш ніж змусити їх готувати при дуже гарячих температурах, але не прохолодніше. Цікаво, чи є спосіб?
clurect

Я був збентежений останній раз я купив піч, що жоден з них не здається прибути з тестом-підвищення постановка.
Wayfaring Stranger

Мені дуже хотілося б використовувати свою піч як профайнер. Якщо тільки :(
clurect


2

Дякую, Андрій за відповідь і посилання. Тим часом я вирішив спробувати і побачити для себе. Я поклав деяку гречку на плоску поверхню в духовці близько 30 хв. Я взяв таку ж кількість гречки і залишив її як є. Потім я спробував фрезерування двох партій. Серія печі давала муку набагато швидше, ніж інша, необроблена партія. Один інший запропонований розчин, який я знайшов, полягав у тому, щоб приготувати сочевицю, зварити масу і зневоднити перед розмелом. Я ще спробую це для себе. Ми побачимо...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.