Чи можна замінити каву без кофеїну на каву еспресо


8

Я випікаю кекси і рецепт закликає до еспресо, але мені було цікаво, якщо я можу замінити каву без кофеїну, тому що це для дітей.


Рецепт вимагає рідкого кави? Чи не порошок?
Jolenealaska

3
Так, кава в тортах тут не дуже рідкісна в Швеції. Мої діти люблять смак. Ви будете добре з decaaf.
user247245

2
як щодо еспресо без кофеїну? coffeereview.com/better-than-you-mine-decaffeinated-espressos
MD-Tech

2
Вам навіть потрібно замінити? Як кількість кофеїну на кекс порівнюють, скажімо, зі стаканом кола 150 мл?
David Richerby

Відповіді:


14

Так, мабуть. Я замінив каву без кофеїну в ряді рецептів, які вимагали регулярного приготування кави або еспресо, особливо коли його можна було подавати дітям. (І, чесно кажучи, і для себе, тому що я не люблю більше вживати кофеїн в кінці дня.)

Деякі гіди з заміни скажуть вам, щоб приготувати каву трохи сильніше, ніж зазвичай, що може наслідувати більш сильний аромат еспресо. Проблема в цьому полягає в подвійному: (1) процес видобування еспресо під високим тиском підкреслює різні компоненти смаку порівняно з звичайною сильно кавованою кавою; кофеїн. Засвоюючи його сильніше, ви ризикуєте вивести неприємні "стереотипні кави без кофеїну" ще більше.

Звичайно, у багатьох рецептах кількість кави мінімальна, тому це може не мати значення. Але якщо ви не впевнені, що ваш кава без кофеїну приємний, коли його приготують сильним і доповнюють інші смаки в рецепті, я можу просто заварити його, як звичайно, замість того, щоб намагатися "підсилити", щоб зробити його більш схожим на еспресо.


2
У рецепті, який прагне додати жир, цукор і часто шоколад, чистий аромат еспресо дещо замаскований. І без достатньо сильної заварки навряд чи варто покласти каву. Як я вже маю, я б заварив декафе в моєму горщику, якщо приготувати пиріг без кофеїну. Але кофеїн на порцію дуже низький.
Chris H

2
@ChrisH - погодився. Я сам це зробив (з горщиком мока). Я тільки попередив про смак, тому що я колись зробив це з тим, що я думав, що відносно невелика частка кави, враховуючи розмір рецепту, і не тільки аромат кави просвічувати, але результат спробував занадто багато "поганого без кофеїну" кава. З тих пір я була набагато обережнішою в тому, що я використовую в рецептах.
Athanasius

Це не здивувало б мене. Якщо спеціально не купив для чого-небудь будь-який decaff у мойому будинку був би stale нехай навіть не закритий. Це не допомогло б аромату
Chris H
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.