Хліб пшеничний з додаванням глютену?


4

Я хотів би зробити пшеничний хліб вільний, але додати глютен (не можу з'їсти високий вміст фруктонів у пшениці, але може з'їсти клейковину). У кого є якісь покажчики? Я мав на увазі використання стандартного безглютенового (а отже, пшеничного) борошна, а потім додавання пшеничного клейковини


Вітаємо, і ласкаво просимо до Stack Exchange. Запити на рецепт для цього сайту не підлягають темі; Ви, можливо, прочитаєте довідкову інформацію, щоб дізнатися більше.
Daniel Griscom

5
Я вважаю, що питання дизайну рецептів, а не запит на рецепт.
rackandboneman

1
Я можу вказувати вам на рецепти для хліба, якщо ці ключові слова є новими та корисними. Я особисто купую готовий життєво важливий, який клейковий хліб (від «великого хліба з низьким вмістом вуглеводів»), але це досить часто зустрічається в спільноті кето, тому ви, ймовірно, зможете знайти рецепти, щоб зробити це самостійно.
lahwran

1
Чому ви хочете додати глютен назад до хліба? Чи стосується це текстура / консистенція кінцевого продукту? Тільки думаючи, що може бути легше йти прямо пшенично-глютеновим.
JennieK_NS

Ви можете просто спробувати безглютеновий хліб. Ви можете знайти багато рецептів для того ж. Це може бути кращим варіантом, ніж видалення глютену, а потім додавання його назад. :)
Novice

Відповіді:


4

Я ніколи не знайшов пшеничної клейковини борошно, що було вище, ніж 80% клейковини, що я використовую, додаючи деякі, коли я роблю хліб з житнього борошна. Але якщо ви не можете з'їсти пшеницю через високий вміст фруктанів, чи не могли б ви все-таки переварити фруктан в інших 20%? Ви wouldnt бути додаючи багато клейковини борошно так мала кількість fructans може бути гаразд.

Замість того, щоб купувати та використовувати стандартну безглютенову борошно, яке є досить дорогим, чому б не переплутати власну? Це легко. Я зробив кілька разів безглютеновим хлібом для подруги, яка з тих пір переїхала. Поєднання борошна без пшениці, яке я зробила, було з рисової муки, борошна тапіока, картопляної муки та кокосового борошна у співвідношенні 3: 3: 3: 1. Потім можна додати в цю суміш глютенову муку, якщо ви все ще хочете спробувати використовувати клейковину замість ксантанової камеді. Ксантанова камедь додається до всіх безглютенових хлібних борошна, що допомагає тісту зберігати свою форму під час зростання. Це не потрібно, якщо ви плануєте додавати глютен.

Хлібне борошно зазвичай становить 10-13% клейковини. Проблема в тому, що я не знаю, якщо це за обсягом або вагою. Може бути, хтось читає це знає і може сказати вам. Якщо це за обсягом, то замінивши 2 столові ложки борошна сумішшю з 2 столовими ложками клейкової муки, ви повинні мати приблизно правильний вміст клейковини. Важко бути точним, оскільки це можливо, клейкові борошна змінюються за фактичним вмістом клейковини.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.