Чому в напоях, а не в їжі може бути 0 калорій?


8

Як хтось, хто протягом кількох місяців рахував калорії та намагався мінімізувати споживання калорій та жирів, я мушу задати це питання.

Чому в напоях, а не в їжі може бути 0 калорій?


2
Можна їсти лід. І ви навіть можете стверджувати, що в ньому є негативні калорії, тому що холодно, і це прогріється вашим організмом! en.wikipedia.org/wiki/Negative-calorie_food
Ейлон

Відповіді:


16

Напої - це переважно вода. Якщо крім цього, це просто ароматизатори та штучні підсолоджувачі, в ньому немає нічого калорійного. Тож нульові калорійні напої - це дійсно очевидна річ: просто візьміть якийсь існуючий напій, замініть будь-який цукор на штучні підсолоджувачі, замініть будь-який фактичний вміст їжі (наприклад, фруктове пюре) ароматизаторами, і це буде нульовою калорійністю.

Щоб зробити нульову калорійність їжі, вам знадобиться міцна їстівна річ з нульовою калорійністю для забезпечення основної маси, і для цього немає очевидного вибору, звичайно, не щось загальне, як вода. На додаток до цього, якщо ви хочете, щоб це було щось подібне до їжі, на якій ґрунтується, воно повинно бути дуже специфічною речовиною.

Це сказало, що це не неможливо. Є неперетравні вуглеводи (клітковина, як правило,), а деякі продукти, як локшина ширатакі, здебільшого повністю виготовлені з цього, так що в кінцевому рахунку вони є низькокалорійними або нульовими.

Я впевнений, що, маючи достатньо сучасної промислової науки про харчові продукти, ми могли б зробити багато іншого в цьому напрямку. Але це точно не так просто, як з напоями. І ви не хочете їсти величезні кількості; Вода, яка складається практично з усіх нульових калорійних напоїв, легко вийти з вашого тіла, але гігантська кількість засвоюваних твердих речовин не буде такою приємною.


1
Нульову калорійну тверду частину все-таки треба усунути, що, якщо споживати її в кількості, може бути незручно. Нульові калорійні підсолоджувачі просто повинні бути розбиті тим чи іншим органом на розчинні речовини, які зазвичай можна зручніше усунути. Тому може бути складніше комерціалізувати нульову калорійність їжі проти нульових калорійних напоїв.
Тодд Вілкокс

1
@ToddWilcox Відредаговано. Я думаю, що кращим порівнянням є вода в нульових калорійних напоях, однак, оскільки на порядок її більше.
Каскабель

2
@ToddWilcox грає в тісто і клеїть, імовірно, калорії. Тільки тому, що це не їжа, це не робить її некалорійною. Вміст калорій базується на грамах жиру, білка та вуглеводів.
Катія

4
Також у вас є речі, які позначені як нульові калорії (наприклад, тик-такси), оскільки в них менше x калорій, і FDA або подібне регулююче агентство, ймовірно, дозволяє це. Що стосується того, що селера є «негативною калорійною їжею», то її нарізка .
Бетмен

2
Пам’ятайте про делекс Олестера - і оскільки ми так чи інакше балуємося обговоренням здоров’я, те, що говорить вашому мозку, є висококалорійною їжею і може бути не що інше, як здорове.
rackandboneman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.