У чому різниця між горохом у Великобританії та США?


7

Я виріс у Великобританії, де один з моїх стандартних страв (як метушливий їдчик з низкою алергій) був якимось видом м'яса з горохом і картопляним пюре. Тепер я живу в США, і до мого розчарування горох тут смакує зовсім іншим, і я намагаюся з'ясувати, чому.

Я не думаю, що це різниця між марками; Мені цікаво, чи це в різноманітті гороху, або як обробляють горох після збирання. Я хотів би виростити свою власну, якщо б я був упевнений, що отримаю правильні результати.

Ось посилання на сторінку продукту для репрезентативної вибірки. Вони здаються бути згадані зараз як "Горох Саду", хоч я не переконуюсь якщо це - опис або різновид.

Отже, британські та американські кухарі - в чому різниця між горохом на різних сторонах Ставу?


1
Існує багато сортів гороху в обох місцях - свіжі, заморожені, консервовані, обстріляні, в-стручці і т.д. en.wikipedia.org/wiki/Marrowfat_peas )?
John Feltz

@JohnFeltz Ні, вони були досить твердими, приблизно такого ж розміру, як горох я знаходжу в США.
Werrf

Дослідницька організація виробників гороху може допомогти вам ... pgro.org
JavaLatte

Відповіді:


3

Я жив по обидва боки Атлантики і ніколи не помічав великої різниці в гороху, але тоді я не є цінителем. У Великобританії, як правило, є 2 дітки гороху на продаж в магазині, звичайний горох (він же горошок) і дрібний pois, які є меншими, молодший горох. Дрібні поїси набагато солодше, ніж садовий горох, який більший і менш ароматний. Я ніколи не бачив петитів в штатах, наскільки я пам'ятаю, але є в основному горох і "солодкий горох", а солодкий горох, як правило, солодший за звичайний горох. У Великобританії також є продукт, що називається м'який горох, де горох пюре і подається як більше рідини - не так погано, як здається, він може бути смачним, якщо зроблено правильно. Часто це може бути поза баночком, якщо подається вдома.

Що стосується того, як отримати свій горох, як ви їх любите, я запитаю, хто робить вечерю у вашій родині, який тип гороху використовують і як довго вони готуються. Люди у Великобританії звикли варити овочі, поки вони практично не розпалися, але кухня різко покращилася протягом останнього десятиліття, і сьогодні це набагато рідше.


3
Зверніть увагу, що м'який горох зроблений не зі свіжим зеленим горошком, а з сушеним горошком, який просочений, кип'ячений достатньо довго, щоб усі вони були окремо і часто забарвлені, щоб зробити їх більш привабливим зеленим кольором
canardgras

3
Оскарження є відносним терміном @canardgras, особливо коли мова йде про м'який горох.
GdD

3

Я тільки був у Великобританії одного разу, та таким чином мій тільки основа на 'британському' горосі є 'mushy горох' ​​для найбільшої частини. Я знаю, що американські сорти фруктів і овочів набагато більш схильні до вирощування цукру в порівнянні з європейськими.

Я підозрюю, що більшість з того, що ви отримували у Великобританії, були 'hull peas'.

Оскільки я не знаю, як горох класифікують у Великобританії (окрім "mange tout"), це те, що я знаю для американського гороху (може бути неповним, я не міг знайти авторитетний вичерпний список):

 • сніжний горох: ака. цукровий горох; доступний свіжий або заморожений, як ціла стручка, майже плоска з дуже маленьким горохом; ви їсте все це (крапаєте)
 • горох: ще. цукровий горох; Наявні свіжі навесні і іноді пізньої осені. Продається як цілі стручки з великим горохом в них (іноді настільки великі, що починають сплющувати один одного); ви їсте все це (крапаєте)
 • Корпус гороху: ака. садовий горошок, горошок, англійський горошок; Наявні свіжі навесні як цілі стручки, але стручок не їстівний. Деякі сорти солодше інших.
 • горох: гай; Використовується в якості осіннього покриву культури, і зазвичай продається сушеною або використовується як поле великої рогатої худоби.
 • арахіс: (не може бути горох; безумовно, не є горіхом): нахиляється, як він росте, тому стручки ростуть під землею. Можна продавати свіжі («зелені арахіси»; сильно швидкопсувні, доступні тільки в місцях, де вирощують) або сушені («сирі арахіс»), але звичайно доступні в США у приготовленій формі (в основному смажені, але також смажені і варені ( сезонний) на півдні США)

І диференціювати за допомогою обробки:

 • Свіжий горох: можливо, що є місця, які продають їх вже обстріляли, але тут я можу тільки отримати їх оболонки, і, як правило, тільки отримати сніг горох поза сезоном.
 • заморожений горох: типово позначений як «солодкий горошок» або «маленький горох»
 • сушений горох: Я не впевнений, що вони зроблені з гороху, гороху або обох
 • розріз горох: сушений горох, який мав свої шкури видалені і розщеплені навпіл; готують подібно до сочевиці
 • консервований горох: ганебні речі; Я не впевнений, що вони дійсно їжа; уникнути будь-якою ціною

І тоді у нас є всі речі з "горошиною" в назві, але насправді це різні сімейства рослин (я думаю, що вони всі боби / бобові / імпульси):

 • Голуб горох
 • чорноокий горох (cowpeas)
 • 'горох' ​​у 'гороху та рису' \ t
 • нут
 • горох
 • крем горох

... і якщо хтось знає про будь-які відмінності в назві між США та Великобританією, додайте їх Переклад термінів приготування їжі між US / UK / AU / CA / NZ


2

Мої враження від відвідування полягають у тому, що горох у Великобританії здається довше перед врожаєм і, як наслідок, стає більш крохмальним, ніж солодким, - вони також здавалися значно перевищеними на регулярній основі (як це видно з точки зору США).


0

З того, що мені вдалося знайти, це те, що жирний горох - це те, що ми називаємо фідерним горошком. Вони мають менше цукру і вирощуються для кормів для тварин, але вони також вирощуються і упаковуються як роздрібний горох у звичайні продуктові магазини. Подивитися Сухий горох

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.