Чи всі равлики їстівні? Я отримую в моєму саду равликів довжиною до 10 см і дуже жирний


4

Я живу в Ірані і отримую багато дуже великих равликів і слимаків у своєму саду. Потрібно знати, чи ВСІ види равликів & amp; слимаки, після детоксикації, їстівні?


3
Що ви маєте на увазі після детоксикації ? Якщо ви видаляєте будь-які можливі токсини, що (ще) є вашим критерієм їстівний ?
Jan Doggen

Тримайте їх від їжі зелені салату, і їжте салат замість;
rackandboneman

1
Більш точно, будь ласка, опишіть, що ви маєте на увазі під "детоксикацією" тут - чи буде це "триматися протягом 10 днів і тільки їсти ті, які ще живі" крок, згаданий в коментарі Мегги до відповіді dd263?
Ecnerwal

Відповіді:


2

Моя душа відчуває, що культивоване "Escargot" є гарною річчю, і я був би ризикований. Однак, Ця стаття напрошується відрізнятися і підтримує ваше мислення.


2
Я знаходжу припущення "не турбуйтеся про приманку равлика" небезпечно - є багато речей, що оточують садівників могли б спробувати позбутися від цих ублюдків, деякі офіційно дозволили деякі не (також дуже локально залежать) ...
rackandboneman

@rackandboneman - здається трохи менш небезпечним, коли інструкції також включають утримання равликів десять днів перед їжею, і відкидання будь-якого, що гине в той час - це робить його більш ймовірним, що "вижити досить довго, щоб бути з'їденим" є значущою мірою. Я все одно не спробував би це сам.
Megha
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.