Як я викрутив цей рецепт рисового пудингу?


8

Я ніколи раніше не робив рисовий пудинг, тому точно спробував цей рецепт (ніяких надмірностей, як родзинки чи що-небудь).

Інгредієнти:

 • 2 яйця
 • 1/2 склянки цукру
 • 1/2 чайної ложки солі
 • 2 1/4 склянки молока
 • 1 чайна ложка ванілі
 • 2 склянки пропареного рису
 • 1 тиревий мускатний горіх

Кроки:

 1. Яйця відокремте, збийте жовтки.
 2. Додати цукор, сіль, молоко, ваніль і рис.
 3. Жорстко збити яєчний білок і скласти в суміш.
 4. Перетворіть у форму для випічки.
 5. Посипати мускатним горіхом.
 6. Випікайте в помірній духовці (350 градусів Ф.) 45 хвилин.

Що я зробив:

 1. Насправді це не вказано коротке або довге зерно, тому я зробив його з рисом басмати (так, як я роблю це приблизно 1 1/2 склянки сухого рису, відвареного в 8 склянках води протягом 12 хвилин, потім злити і промити гарячою водою, це дуже пухнастий таким чином).
 2. Яйця відокремте, збийте жовтки, збийте все, включаючи рис, в миску і добре перемішайте.
 3. Потім збити яєчні білки, потім скинути в миску і добре перемішати. Я не знаю, що означає "жорстко бити яєчний білок". Вилийте його у скляну форму для випічки.
 4. Посипати мускатним горіхом.
 5. Поставте його в духовку.

Я використовував білий цукор, 2% молока, гімалайську рожеву сіль та середні за розміром яйця (США).

Але це вийшло досить грубо. Зверху у нього була плівка, як молоко, одразу після її витягування, але я змішав це все. Здебільшого в ній було багато калюж жовтої, мутної, водянистої рідини, і вся справа мала досить водянисту текстуру.

Це було на смак ... солоні яйця чи щось подібне (і, як у коментаторів, мене бентежить солоність; вона була не сильна, але вона там була). На зразок, як якщо б я помив миску з яйцями, то скинув якийсь день старого рису в брудну посуд. Ням.

Я не розумію, що тут сталося. Чи щось тут кричить комусь, хто має певний досвід?

Це був тип рису? Як я це зробив? Як я змішував / бив речі разом? Щось я не розумію щодо інгредієнтів? Неправильна температура або час приготування? Просто поганий рецепт (але він отримав нормальні відгуки)? Чи є щось, що могло б помилитися з будь-яким моїм кроком або інгредієнтами, які б змусили його так погано вийти?


3
Хоча точки Катії дуже хороші, я думаю, що в рецепті може бути щось інше ... ви сказали, що це смачно солоне і напівсисте і водянисте, що зовсім не є правильним ароматом. Менше крохмалю зробить його тоншим, а не збивання яєчних білків (або інших помилок техніки) змінило б текстуру , але аромати повинні бути там із цукру, ванілі, мускатного горіха та молока, навіть якщо він тонкий. Я менш впевнений у тому, яка проблема може бути, це може бути щось не так з рецептом, оскільки я можу придумати дуже мало помилок, які змінять аромат, якщо всі інгредієнти будуть присутні.
Мега

2
Це здається дуже складним рецептом. Усі рецепти, з якими я знайомий, по суті, просто "покладіть в блюдо сирий рисовий пудинг, молоко, цукор та будь-які спеції, які хочете. Залиште його в духовку на пару годин". Рисовий пудинг - це короткозернистий рис.
Девід Річербі

1
@Megha Я повністю з тобою згоден. Цікаво, чи було додано занадто багато солі. Я не бачу, як однієї / 2 чайної ложки солі може бути достатньо, щоб надати готовій страві солоний присмак.
Сінді

1
@JasonC Кількість солі, яку ви отримуєте в чайній ложці, дуже залежить від розміру зерна. Якщо у вас дуже дрібно пудра сіль (подумайте: як цукрова пудра / цукровий пісок), то у вашій чайній ложці буде дуже мало повітря; якби у вас була набагато груба сіль (наприклад, кошерна сіль, але, щоб побачити, що відбувається, розгляньте гіпотетичну сіль із зернами розміром з горох), у вашій чайній ложці було б величезна кількість повітря, настільки менше фактично солі . Ось чому ретельні рецепти вказують, яку сіль вживати: не тому, що аромат дійсно відрізняється, а тому, що розмір зерна сильно впливає на кількість.
Девід Річербі

1
Я б підозрював, що солоний смак був через водянисту текстуру. Водяниста частина - це те, що ви відразу відчули б на смак. // Рисовий пудинг повинен мати кремоподібну консистенцію з рисовими зернами, суспендованими в заварному кремі. // Я підозрював би, що ви зробили рис і негайно використали його для приготування рисового пудингу. Так сам рис був занадто вологим. Я завжди робив рисовий пудинг з "залишеним рисом". Тож якщо ви дасте рису трохи охолонути та висохнути, я думаю, що ви маєте кращі результати. // Я ніколи не бів білих.
MaxW

Відповіді:


12

Я ніколи раніше не робив запечений рисовий пудинг, але я маю пару здогадок про те, що пішло не так ...

1. Обраний спосіб приготування рису спричинив втрату необхідного крохмалю.

По-перше, я не думаю, що тип рису має велике значення, але я скажу, що ваш метод відрізняється від стандартного способу приготування рису в США. Як правило, ми варимо рис приблизно вдвічі більше, ніж рис, поки вся вода не вбереться. Не можна скидати зайву воду чи промивати.

Це може бути не найкращим рисом для прямого споживання, але він концентрує крохмалі, тому що жоден з них не втече, коли зливаєш воду або, що ще гірше, промиваєш її.

Цей крохмаль є, мабуть, принаймні частиною того, що допомагає рису загуснути під час запікання ... тому ваш супий результат полягає в тому, що не було достатньо загусника.

2. Жорстко збитий яєчний білок означає щось особливе.

Я не можу підкреслити під час приготування їжі, якщо ви хочете досягти успіху, шукайте будь-які терміни, які ви не розумієте ... або приходьте і запитайте нас тут ... для чого ми тут.

Звичайні яєчні білки виглядають приблизно так (усі зображення, зроблені за посиланням Joe Pastry нижче):

Яєчний білок не збитий

Яєчні білки, які були "жорстко збиті", схожі на збиті вершки. У них є вершини, які стоять самостійно, коли віночок виймається з миски. На цій сторінці Joe Pastry є посібник щодо способу досягнення цього.

Нижче наведені м'які вершини - подивіться, як вони згортаються на кінчиках?

«М’які піки» збивають яєчні білки

І ось ваша мета, "жорсткі вершини". Ніяких складних наконечників, густа піна.

Жорсткі вершини

Якщо ваш яєчний білок виглядав більше як перший малюнок, вони не виконають свою роботу, додавши структуру вашому пудингу.

Жорстко збити яєчний білок і скласти в суміш.

Тут важливе слово "скласти". Щоб яєчний білок не розбився назад в кашку, ви акуратно складіть їх в пудинг, щоб вони зберегли свою структуру протягом часу в духовці.

Отже, я думаю, що ці два питання стануть вашими основними винуватцями того, чому цей рецепт не вдався до вас.


Додаткові можливі, але менш клопітні проблеми:

 • Відсоток молока - відсоток молока, мабуть, не мав значення, але, мабуть, буде краще, якщо ви вживете незбиране молоко. У моєму рецепті йде з цільним молоком і півтора (і без яєць), тож він набагато багатший за цей ... це також метод плитки і дивовижний.

 • Розмір яєць - Стандарт для яєць в рецептах в США, як правило, яйця великого розміру (~ 2 унції / ~ 56 г), якщо не зазначено інше, тому якщо ви використовували середнє в США або Канаді (~ 1,75 унції / ~ 49 г ), що буде робити трохи різниці , як яйце ваш головний загущувач на додаток до крохмалю , - але якщо ви перебуваєте в Великобританії або Європі, я вважаю , що еквівалент , який є «середньої», так що не слід бути проблемою. Інформація про розміри яєць у різних країнах у Вікіпедії.

 • Температура духовки - Ваша духовка може бути вимкнена, але якщо Ви вважаєте, що вона в цілому спрацьовує добре, це, мабуть, не проблема, особливо враховуючи всі інші проблеми.


6
Тип рису також важливий. Басмати - це низькомасляний рис, який робить його прекрасним для приготування бріані та смаженого рису. Якщо можливо, використовуйте або рис ризотто, або азіатський / китайський рис з коротким зерном.
slebetman

4
Ну, у мене в духовці три партії, з цільним молоком, великими яйцями, звичайною білою сіллю (я раніше використовував гімалайську сіль) і правильно збитими яєчними білками. У мене є один з вареним + промитим басмати як контрольний, один з пасерованим басмати, а другий - з арборіо на пару. Ми побачимо, що станеться!
Джейсон C

3
@JasonC Ми будемо раді, якщо ви опублікуєте свої результати після того, як ви спробували різні варіанти.
Катія

3
ДОБРЕ. Незначна затримка через гнилі яйця та повтор, але я їх просто витягнув. Пізніше напишу у відповіді пізніше, але результати наведені нижче: Неправильно збиті яйця спричинили повну відсутність кремової та текстури пудингу. Однак рідина цілком була результатом рисового типу та напівфабрикату: кип’ячена басмати багато води на дні. Пару басмати трохи води, а також рис не «добре» інтегрувався в пудинг. Арборіо великий успіх, без води та приємної текстури. Також солоність, безумовно, була пов'язана з водянистою рідиною. Обидві версії басматів були першими, арборио - ні.
Джейсон C

3
Це сказало, що зараз можу впевнено сказати, що цей рецепт мені особливо не подобається. Основа яєць дивна, я можу скуштувати слабку яйцевидність. Насправді це не традиційний рисовий пудинг, за яким я їжу, він має більше "класичної" кашки. Я б служив людям версію арборіо, але, мабуть, не став би це знову, враховуючи, що там є більш якісні рецепти. Хоча з духовки пахло і дивно виглядало. PS Я дозволяю рису висохнути спочатку, не надто довго, але не свіжим з горщика і пареним.
Джейсон C
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.