Алергічний для всієї родини перцю - що я можу використовувати на його місці?


8

У мене алергія на всю сім’ю перців, включаючи чорний перець. Я не знаю, що використовувати як замінник. Я не їмо солі, так що це поза. Мені потрібно перевірити кожен товар, який я купую, щоб переконатися, що в ньому немає перцю. Хтось може дати мені кілька пропозицій? Я б дуже цінував це.Галангальний корінь пакує досить вдалий удар. en.wikipedia.org/wiki/Галангал Корінь імбиру трохи м'якший, хоча ви можете переборщити. en.wikipedia.org/wiki/У магазинах азіатських (в’єтнамських) магазинів Ginger буде галангал.
Шлях до незнайомця

Відповіді:


8

Райські зерна перцеві, але, здається, не надто тісно пов’язані з чорним перцем, тому, можливо, ви не будете мати алергію на них. Вони трохи менші, ніж перчинки, але все одно можуть бути подрібнені в перець-подрібнювачі.


1
Зерна раю мають ... цікавий ... аромат. Так, це перцевий, але в цьому є і інший аромат. Я просто не можу пояснити це. (а мій контейнер наразі закінчується у моїх сусідів, тому я зараз не можу спробувати його)
Джо

5

Це стає занадто довго для коментаря:

Коли ви говорите «на своєму місці», чи шукаєте ви щось, що посипати готовою їжею, чи маєте на увазі певний рецепт?

Справжні «перчинки» (Piper nigrum) походять з ліани родини Piperaceae і отримують тепло від піперину. Сюди входять білі, чорні та зелені перчинки.

Ви можете спробувати речі з інших ботанічних сімей, але, не знаючи, що саме спричиняє вашу реакцію, я рекомендую використовувати методи тестування на алергію з посібників щодо виживання, перш ніж використовувати його в їжі.

Інші речі, що продаються як "перець", включають:

  • Рожеві перцеві перці (Schinus molle) належать до родини Anacardiaceae (куди входять кешью, фісташки, см’як та отруйний плющ). Вони можуть викликати реакцію у людей з алергією на горіхи). Вони мають перцеву нотку, але з квітковими якостями до неї.

    Попереджуйте, що перець бразильський (він же байєві троянди де Бурбон; він же Різдвяна ягода, ака Червона перцева кукуруза (сорт теребінтіфоліус), ака Флорида Холлі; раніше був заборонений у США (все ще знаходиться у штаті Флорида), оскільки це і інвазивний вид у багатьох районах може викликати реакції на отруту з плющем, якщо доторкнутися до соку, і вважається, що ягоди викликають блювоту та інші несприятливі наслідки у деяких людей, якщо приймати всередину. Американський FDA не назвав це "GRAS" (загалом вважається безпечним).

  • Сичуанський (сечуанський) перець (ака. Китайський перець; типово Zanthoxylum bungeanum, але в Зантоксилі може бути будь-що, включаючи японський перець (sanshō; Z. piperitum), корейський саншо (Z. schinifolium), дикий перець перцевий (Z. simulans) тощо .). Це не «перцево», але це цитрусові і змушує губи та язик оніміти у більшій кількості.

  • Подрібнений червоний перець - це сушений і подрібнений перець чилі (капсікуми), який отримує тепло від капсаїцину. Хоча більшість людей знайомі з речами в піцеріях, це можна зробити з іншими сортами чилі з більш цікавими смаковими профілями, наприклад, перець Алеппо

    Ви також можете розглянути деякі мелені капіцими, такі як гаряча паприка або специфічний мелений чилі (порошок джалапеньо)

  • Перець- аллігатор (ака. Зерна раю) Дивіться відповідь Джефромі . Це перець із цікавим фоном до цього. (деякі люди кажуть цитрусові та гвоздика)

Не продається як «перець», а інша січка, щоб посипати їжу, щоб її розбудити:

  • Сумак (рід Rhus, в родині Anacardiaceae) має кислий цитрусовий смак. Це частина суміші спецій za'atar .

1
Привіт Джо, дякую за всю інформацію. Мене пройшли тестування на алергію, і мені сказали лікарі, що я не можу мати жодного перцю або капіциту. Шукаю заміну перцю. Я клав перець у все, що я готував. Я спробував «Зерна раю», і він працює добре. Ніяких реакцій. Ще раз
дякую

3

Я не впевнений, яку властивість перцю ви хочете замінити. Якщо це пряність, я можу запропонувати імбир. Він досить гострий і продовжує все так само, як і перець. Насіння гірчиці мають земляний аромат, підходить для більшості страв, ви можете також розглянути. Для трохи присмаченого аромату спробуйте кунжутне масло. Сподіваюся, це допомагає :)


1

Кресс-салат має дивовижний перцевий аромат і є прекрасним доповненням до салатів!


0

як відповідь на імбир вище, хрін та сирі настурції (вся свіжа рослина настурції ... листя, пелюстки, насіння) гострі, тому, можливо, варто витратити свій час, щоб проаналізувати, що є в них, щоб визначити, чи є у вас алергічна реакція їм чи ні.


Будь ласка, уточніть: «Настурцій» як у роді, що включає водяний крес, або як садова рослина з латинською назвою Tropaeolum majus?
Stephie

На жаль, аромат хрону зникає, коли ви його відварюєте. Це потрібно додати останнім.
Wayfaring Stranger
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.