У чому сенс смаження солі?


7

Цей рецепт імбирно-часникової пасти обсмажує сіль перед тим, як покласти її в пасту. Тепер я ніколи не думав, що раніше бачив, щоб хтось смажив сіль. В чому сенс цього? Як це змінює смак або властивості солі?


8
Я абсолютно не маю уявлення. Не існує хімічної реакції, яка змусила б сіль "змінити свій колір на чорнувато-золотистий". Можливо, його зачарують залишками речі в тодішній каструлі, особливо якщо це чавунна сковорода.
Джошуа Енгель

1
Можливо, щось стосується вологи в солі?
FlukyFood

4
Про єдиний ефект, який міг існувати в самій солі, - це висушування. NaCl - дуже простий хімічний засіб , на відміну від більшості речей, які використовуються в кулінарії. Більш імовірно, це збирання забруднень з каструлі, як пропонує @JoshuaEngel.
Лелієль

5
Я щойно тестував сіллю в чистій каструлі, і вона впевнено не змінила колір.
папараццо

1
У мене є кілька китайських рецептів, які вимагають, щоб сіль була вживана перед вживанням. Я вважаю, що в цьому випадку потрібно переконатися, що він 100% сухий, щоб його можна було подрібнити до дуже тонкого порошку, не злипаючись. Як сказано в інших відповідях, ніякої хімічної реакції не відбудеться і нічого не відбудеться з ароматом солі
canardgras

Відповіді:


6

Рецепт закликає нагрівати «каструлю» на середньому вогні. Не знаючи, який тип каструлі це, не існує способу дізнатися, яка реакція там відбувається. Дозвольте, я ризикую здогадатися.

Я здогадуюсь, каструля лита або мінеральна, приправлена, залізна. Сіль буде реагувати з деякими сполуками з дна каструлі, змушуючи її "змінити свій колір".

Інші типи каструль, швидше за все, нічого не зроблять. Антипригарні, сталь, алюміній не реагують з сіллю.

Щодо функції коричневої солі, я можу лише здогадуватися, що аромат трохи змінюється від того, що ви пасерували на сковороді. Ви можете підібрати рибні або м'ясні або овочеві смаки.

Як бічну ноту, сіль використовується для очищення чавунних чи мінеральних заліза.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.