Чи є проблеми з безпекою харчових продуктів у ресторані «теппан»?


7

Моя сім'я та я нещодавно вийшли до ресторану теппаньякі . Їжа була чудовою, і ми не мали проблем із отруєнням їжею, але мені було цікаво про їх харчову безпеку.

Шеф-кухар готував все (морепродукти, овочі, смажений рис, курку) на великій тарілці. Під час приготування їжі шеф-кухар витяг ножа з тримача на поясі і нарізав різні інгредієнти на місці, на решітці. Він робив це неодноразово, в тому числі з куркою, яку він на грилі. Схоже, він нарізав частково зварену курку (все ще дуже рожева - мені виглядав переважно сирою), а потім використовував той же ніж для подрібнення інших інгредієнтів. Як це не проблема безпеки харчових продуктів?

Справедливо кажучи, ми їли в одному ресторані багато разів, він пройшов перевірку в окружному управлінні охорони навколишнього середовища (і сертифікат був розміщений, як потрібно).

Як шеф-кухар може за допомогою ножа порізати (в основному) сиру курку на гарячій решітці, а потім розвернутись і цим же ножем вирізати інші інгредієнти, не забруднюючи їх?


4
Здається, все, що ріжеться цим ножем, готується?
Каскабель

Так, все готували під час і після подрібнення. Я не дуже зазначав, як довго готували речі після розрізання.
Критен

Скарга мого дядька полягає в тому, що ви не бачите, як вони виймають жилу з креветок. Я не пам'ятаю, щоб на них була повна оболонка, тому, можливо, це було зроблено заздалегідь.
Джо

Відповіді:


9

Безпека харчових продуктів пов'язана насамперед із середовищем, в якому живуть бактерії, процвітають і гинуть. Температура та час при цій температурі визначатимуть, чи здатна бактерія вижити. Наприклад, якщо курка або інші харчові продукти, що контактують з сирою куркою, досягають внутрішньої температури 162F або більше, всі сальмонели миттєво гинуть.

У ситуації, про яку ви згадали, і як згадував Джефромі у своєму коментарі, решту відповідної їжі готують на сильному вогні, щоб вона досягла високої внутрішньої температури, а також знищила бактерії, усуваючи проблеми безпеки харчових продуктів.

Іншим фактором буде швидкість . (Холодна) їжа готується відразу після забруднення брудним ножем. Це означає, що потенційно шкідливі бактерії не встигають розмножуватися.

У USDA є чудовий документ про час / температуру, необхідну для вбивства певних бактерій і безпечно їсти продукти з птиці.

ТАБЛИЦІ ВРЕМЯ-ТЕМПЕРАТУРИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЙ, ЩО ВЗАЄМОГО ПОЛУЧЕННЯ


Чому це редагував Джефромі?
dougal 5.0.0

1
@ dougal2.0.0 ви можете побачити зміни, внесені в будь-яку редакцію, натиснувши на зв’язаний текст трохи вище імені редактора, де написано "відредаговано 8 годин тому" (або в будь-який час).
Меттью Уолтон

1
@ dougal2.0.0 виглядає як невеликі виправлення помилок, нічого страшного
Лучано

Тому що я порушив перше правило розділу Jefomi's About Me! "кращі займенники: однини вони / їх / їх"
Калеб
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.