Чи є перевага вагю та іншої тонкої яловичини знищеною, коли вона утворюється в фарш з фаршем на паштет?


9

Найкраще в wagyu та подібних надрізах - це його тонке мармурування. Нещодавно я бачив "повзунок-яловичину" в меню у високоповажному і шанованому закладі. Після внутрішнього роздуму про вибір закуски (яку я рекомендую зробити всім) я прийшов до вражаючого усвідомлення того, що яловичий фарш вагю, який є основою цього слайдера, може насправді мати такий же смак, як і будь-який інший родовід з тією ж концентрацією жиру. У мене французький цибульний суп.

Чи я мав рацію, що з яловичим фаршем, мабуть, немає переваги використовувати вагю?


2
Я думаю, що питання про те, чи зробили ви правильний вибір, є суб'єктивним та заснованим на думці, і може бути закритим. Я пропоную вам запитати, які переваги булочки з яловичини вагу були б перед іншими яловичинами.
GdD

@GdD Так, добре уникати запрошень такої думки - але в той же час, ті з нас, які мають привілеї закритого голосу, повинні віддавати перевагу редагуванню, а не голосуванню, щоб закрити, тому насправді не повинно виникнути ризик закриття. тут.
Каскабель

Ось чому я запропонував редагування, я вважаю, що його загальне питання хороше.
GdD

Я погоджуюся, що це засноване на думці, і моя відповідь, безумовно, думка, але важко задати питання, не запрошуючи думки. Мені б хотілося побачити запропоновану редакцію, щоб зробити її менш обґрунтованою.
dlb

3
Зауважте, що wagyu - це лише порода, а справжня яловичина Kobe - продукт втомливого і дорогого процесу вирощування. Хоча сама порода може виробляти м'ясо, яке більше мармуроване, ніж інша порода, вирощена тим же способом, вирощуючи wagyu так само, як інші породи, як правило, вирощують у США (наприклад), не буде виробляти яловичину в стилі Кобе. Якщо ви заплатили скандальну суму грошей за невелику порцію і мали унікальний та незабутній смак та текстурний досвід, то ви майже напевно мали яловичину Кобе. Якщо ні, то це може бути просто wagyu.
Тодд Вілкокс

Відповіді:


8

Головне, що Wagyu повинен отримати вам - це щільне мармуровування. Це особливо важливо для надрізів з низьким вмістом жиру, як філе та філе. Тобто стейки.

Решта корова повинна кудись поїхати. Частини, які потрапляють у бургери на звичайних коровах, можуть також перейти в "кобеї повзунки". Будуть деякі відмінності від умовно вирощеної яловичини, де м'ясне фарш, як правило, виробляється комбінуванням жирних надрізів із пісними розрізами для досягнення точного співвідношення жиру. Я б очікував, що в меленому вагю буде більше жиру, ніж у звичайних бургерів, і жир включений дещо інакше, але він буде відрізнятися від процесора до процесора.

Тому я б сказав, що перевага не знищена точно. Я просто скажу, що гамбургер з вагю буде набагато більше схожий на звичайний бургер, ніж на стейк вадью порівняно з стейком з ангесом. У цьому немає нічого поганого, принаймні до тих пір, поки вони не намагаються стягувати за це масово суперпреміум ціни. (На мій досвід, вони надходять зі скромною надбавкою.)


6

Цю статтю оспорюють інші, тому вважайте її дослідницькою думкою однієї людини і прийміть її так, як вам здається: http://www.seriouseats.com/2016/07/fake-kobe-wagyu-beef-japans-steak.html

Загальні твердження полягають у тому, що майже всі претензії на що-небудь розірване як Кобе чи навіть Вагу, ймовірно, є помилковими чи оманливими. Тепер автор заробляє свої гроші, пишучи про фальшиві продукти, тому зацікавлений у таких претензіях, що може впливати на заслуги, і кажучи, що це повзунок Вагу, який був зроблений з частиною або всією американською вагу, це фальшива їжа, оманливий, чи чесний? Ваш дзвінок з цього приводу.

Але особисто я думаю, що ви, мабуть, правильно подзвонили. Я б очікував, що щось, що називається повзунком Wagu, було б таким, яке могло б додати деяку кількість обрізки Wagu, але недостатньо, щоб насправді бути правильним нами м'ясом або представником назви. Те ж саме тривало протягом певного часу з м'ясом зубрів, чудовою альтернативою яловичині, якщо правильно готуватися. Але роками було важко знайти що-небудь, окрім туристичних зразків зупинки, оскільки переварені гамбургери та м'ясний хліб, які, ймовірно, становили близько 10% зубрів і давали людям дуже поганий вступ до прекрасного м’яса. Це також думка, але не підкріплене доказами, окрім особи, анекдотичного досвіду, хоча ніхто не кричить, будь ласка.


Ах, я розумію, але чи акт подрібнення м’яса видаляє переваги родоводу?
hownowbrowncow

@hownowbrowncow На мою думку, так, так. Але це думка, а не досвід. Мені пощастило колись добре пограбувати Кобе. Неймовірно багатий. Ви б не хотіли більше, ніж пару унцій сидячи. Але подрібнити його в бургер? Вам потрібно було б порізати його звичайним м'ясом і втратити всю його унікальність, на мою думку.
dlb

3
Я не думаю, що це відповідає на питання. ОП припускає, що яловичина, представлена ​​як Wagyu, насправді є Wagyu, і запитує, чи є вагомі причини для того, щоб віддати перевагу. Я погоджуюся, що те, що ви отримуєте, може бути не тим, що рекламується, і ви можете уникнути цього в ресторані, якому ви не довіряли, але я думаю, що це інше питання.
Росс Мілікан

1

Я хижак, який їсть 2 фунти яловичини на день.

Оскільки хтось, хто почав вживати в їжу яловичу фаршу Wagyu ( тут завезений ), я можу підтвердити, що існує велика різниця у смаку порівняно зі звичайною яловичиною.

Мармурування - не єдиний фактор. Пам'ятайте, що більша частина м'ясного аромату знаходиться в жирі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.