Який хліб довго тримається?


8

Моя тітка живе у Венесуелі. Вони не мають таких основ, як хліб чи м'ясо. Я посилаю їй їжу, як сухарики і м'ясні консерви. Я хочу надіслати їй якийсь хліб. Я не знаю, який вид тривав би найдовше.


3
Чи розглядали ви німецький насосник? Незалежно від того , чи виготовляєте ви її самостійно, чи купуєте її в бакалії, це може тривати місяцями.
Джорджіо

У мене був куплений у магазині хліб "сандвіч-пшениця", який був прекрасним і без цвілі через 5 або 6 тижнів після того, як я його купив, але я виявив, що це більше, ніж трохи лякає, потенційний хімічний консервант.
PoloHoleSet

Ну, вважаєте, автоматична машина для хліба?
користувач3528438

Відповіді:


5

Класичний "довготривалий хліб" - це дуже схожий на дуже важкий крекер - корабельний хліб або пілотний хліб. Інакше борошно та дріжджі (додайте води та запікайте після того, як воно надійде) було б більш придатним.

У якийсь момент, коли я читав занадто багато старих вітрильницьких казок, я приготував корабельний хліб - це приблизно так жахливо, як розповідають казки, колись трохи постарів (він був досить їстівний, хоча і досить щільний, коли свіжий насправді.) Комерційно вироблений «пілотний хліб» трохи приємніше для вживання в їжу.


3
"борошно і дріжджі (додайте воду і запікайте після того, як вона надійде)" Я б навіть пішов далі і переправляв сухі інгредієнти, вже перемішані, в пакети з блискавкою. Включіть інструкції (відео-посилання було б чудово, якщо вона в мережі). +1
Jolenealaska

4

Тривалий хліб - що знають моряки в наші дні.

Маючи понад 100 000 миль на океані в невеликому вітрильнику, і одне око постійно на те, скільки у нас газу, це те, що ми тепер перейшли до образотворчого мистецтва. Отже, на 3-4 тижні, бажаючи хліба, але не бажаючи пекти власний (не бажаючи вживати багато газу), ми вирішили з’ясувати, що, якщо є якийсь «довговічний» хліб (це не потребують охолодження або заморожування, і його слід вважати «теплим зберіганням»).

По-перше, є хліб з вакуумним пакетиком, який зазвичай закупорюють, як багети або булочки. Термін придатності повинен тривати до 3 місяців, а для запікання в духовці потрібно 5-10 хвилин. Залежить від місця проживання, але ми можемо придбати це в будь-якому супермаркеті, що знаходиться в секції хліба, або іноді у відділі здорового харчування.

По-друге, ми виявили, що дешевий нарізаний коричневий хліб, в його оригінальному поліетиленовому пакеті / обгортці вистачає не менше місяця. Він корисний як для бутербродів, так і для тостів. Я б запропонував придбати деякі і залишити їх відкритими на деякий час, а потім спробувати / випробувати його, щоб переконатися, чи працює це для вас.

Однак це може залежати від того, де ви базуєтесь, який тип хліба ви можете придбати. Ви також повинні бути в курсі митних протоколів щодо експорту / імпорту харчових продуктів, щоб переконатися, що ви не порушуєте жодних законів.

Це один тип, який триватиме.

введіть тут опис зображення


2

У Великобританії ви можете придбати хлібні вироби з тривалим терміном експлуатації із збільшеним терміном зберігання. Найдовше, що я бачив, це 7 місяців.

http://www.carrsfoods.co.uk/brands/baker-street/baker-street-soft-rolls/

Вони, як правило, мають стисліше сушіння, ніж звичайні булочки, і не готують добре. Але аромат хороший. Я схильний приймати їх, якщо збираюся в кемпінг на кілька тижнів з обмеженим доступом до поповнення зупинок.


1

Якщо передбачається справжнє довготривале зберігання (місяці), і піч (або голландська піч і вогонь) є в місці отримання, найкращим рішенням буде створення попередньої суміші, яку просто потрібно змішати з водою (можливо, додавши також олію, яку ви могли б відправити разом), замісити і запекти. Упакуйте його в справжньо герметичні контейнери з повітрям та комахами (вакуумне ущільнення або банки з фіксацією під заставу або поліетиленові контейнери хорошої якості для фіксації).

Існують методи, які дозволяють утримати хліб від застійності швидко (висока олія / низька вологість, використання частково приготовленого борошна та менша структура клейковини, можливо, використання трегалози ...), але вони все одно з часом втрачають формувати все, що не дуже важко і сушать в першу чергу ...


1

Тут у вас є два варіанти:

  1. Ви їдете з промисловим хлібом з великою кількістю консервантів. Це триватиме довго, але я не впевнений у харчовій цінності.
  2. Ви їдете з заквасочним хлібом, який піддавався низькій температурі і який був поставлений в холодну духовку. Холодні температури під час перевірки та початок процесу випічки гарантують, що хліб прослужить довше.

Особисто я піду з другим варіантом щодо натуральних інгредієнтів та аромату. Але я знаю, що дехто не любить смак закваски.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.