Температура приготування брюле


7

Я маю намір спробувати зробити Crème brûlée .

Однак замість того, щоб випікати його в барі-марі, я маю намір приготувати його в моєму кухарі Kenwood Cooking Chef, який використовує індукційний нагрів для готування інгредієнтів прямо в мисці для змішування. Я можу встановити температуру з точністю 2 градуси і не збираюся насправді розплавляти цукор поверх крему або заливати його в рамкі. Ось чому я отримав б користь від того, щоб знати точну температуру, в якій насправді «запікає» крем, або іншими словами, при якій температурі я повинен готувати його, щоб він зміг встановити після того, як поклав його в холодильник (якщо він буде потрібна?) і бути їстівною.


1
Це випадок плутати точність з точністю?
dougal 5.0.0

1
@ dougal3.0.0, я не думаю, що так? Точність полягає в тому, наскільки невелике коригування ви можете зробити, точність полягає в тому, наскільки ваш показник близький до фактичного значення. Це щодо естетики?
User9123

Привіт, нарешті хтось, хто розуміє різницю! Оскільки я живу на човні (і хоча у мене є чудова нова плита), плитні катери є горезвісними тим, що мають лише два налаштування - ГОРЯЧЕ АБО ХОЛОДО! Тому я вибачаюся, що не можу вам допомогти. Удачі у вашому запитанні, і тут є багато, хто повинен мати можливість допомогти. О, майже забув. Ласкаво просимо!
dougal 5.0.0

@ dougal3.0.0, дякую! Це побічний ефект бути фізиком. :) Удачі і вашим кулінарним починанням!
User9123

2
Ви дійсно перевіряли, чи справді ваша машина може точно встановити температуру? Стандартні індукційні печі мають показники в градусах, які абсолютно марні, оскільки вони не відповідають реальній температурі їжі. Можливо, ваш пристрій поводиться по-іншому, але це те, що я б перевірив незалежним термометром, перш ніж використовувати його для застосувань, залежних від температури.
румчо

Відповіді:


8

Я ніколи не використовував миску з підігрівом, але я роблю sous vide, який, на мою думку, працює за тим же принципом, що і ви, що ви намагаєтесь (а саме, що ви не можете його переварити, тому що температура приготування - це те, де ви хочете остаточного внутрішнього темп їжі бути).

Anova має досить популярний рецепт крем-брюле, який вказує на 176ºF (80ºC) як правильну температуру. Вони також мають більш старий, менш популярний рецепт, який визначає 180ºF (82ºC). Цей рецепт традиційного запеченого крему-брюле говорить, що він буде запікатися до тих пір, поки внутрішня температура не стане 170F-175F, але з залишковим теплом я б очікував, що він продовжить готувати, поки десь між 176-180F не вийде з духовки та водяної бані.

Якби я був ти, я встановив би температуру чаші змішувача на 176ºF (80ºC) і побачив, як це налаштовано. Якщо остаточна консистенція не зовсім там, де вам це подобається, ви можете спробувати трохи вище наступного разу.


1
Дякую, після того, як я спробую це, я відредагую своє питання зі своїми висновками.
User9123

@ User9123 Будь ласка! Ми любимо знати, як все виходить :)
senschen

1
Ну, щось не вийшло. Я встановив температуру на 80 градусів за Цельсієм і залишив її досить часу готувати. Під час готування він добре перемішувався, але він не загус. Я використовувала простий рецепт з 6 яєчних жовтків, 500мл вершків і 200г цукру. Потім я почав підвищувати температуру на 5-10 градусів і залишав її варити і помішувати протягом 10-15 хвилин до перевірки. Але тільки тоді, коли я встановив його на 100 градусів, він загус. Щось не вірно, тому що я знайшов це посилання, яке просить зробити додаткові тестування після свят
User9123

2
@ User9123 Так ... це дивно. Я не можу не задатися питанням, чи було це ворушіння. Я не впевнений, що це було б так, але типовий крем-брюле не буде ворушитися під час його встановлення. Можливо, трапилося те, що втрачається через верхню частину чаші, заважає вмісту підніматися до потрібної температури, поки ви не підняли нагрівання. Якщо ви не покрили це, то, мабуть, це не так.
senschen

1
@ User9123 Правильно, але оскільки ваш крем-брюле - це не крохмальний пудинг, я не впевнений, що його потрібно помішувати. Тим більше, що традиційний крем-брюле (і більшість заварних кремів, наскільки мені відомо) взагалі не розмішується, як тільки починається готування. Я також не очікував, що горіння буде проблемою при 80С. Це сказав, я не впевнений, наскільки насправді ворушіння боляче проти цього було просто зайвим.
senschen

4

Нарешті я зміг повернутися до цього і внести деякі зміни.

Мої висновки:

Моє перше припущення було, що яєчні жовтки будуть вести себе як кукурудзяний крохмаль, і це було неправильно.
Кукурудзяний крохмаль, після досягнення «коагулюючого» / «налаштування» / будь-яка температура (за умови рівномірного розподілу температури та відсутності випаровування) встановить, а подальше нагрівання або підвищення температури не зробить його «встановленим».

Яєчні жовтки в цьому відношенні різні. Яєчні жовтки (і яйця взагалі) почнуть встановлюватись / згортатись від певної температури та встановлюватимуть / згортати / твердувати різною мірою при різних температурах.

Крім того, за моїми спостереженнями, крем-брюле поводиться інакше, ніж рецепти на основі кукурудзяного крохмалю (наприклад, шоколадний пудинг).
Що стосується шоколадного пудингу з кукурудзяного крохмалю, коли він досягне необхідної температури для встановлення кукурудзяного крохмалю (приблизно 95 градусів Цельсія), кукурудзяний крохмаль встановлюється і суміш стає помітно набагато густішою (пам’ятайте, що ви завжди помішуєте пудинг), що є чітким підписом. готовий або майже готовий для зняття з плити (або виходу із чаші для змішування в моєму випадку). Крім того, охолодження різко не змінює товщину пудингу кукурудзяного крохмалю.
Але крем-брюле залишатиметься досить неприємним навіть після того, як жовтки почали встановлюватись (принаймні, поки його все ще перемішують, щоб не згоріти) або досягли максимальної «налаштування» або «згортання» для заданої температури. Моя насправді була схожа на чашку розтопленого вершкового масла, поки я не поставив його в холодильник. Що підводить мене до мого наступного моменту - охолодження різко змінює товщину креме-брюле.
(Сказане вище не відповідає дійсності (саме тому я його пробив), крем-брюле помітно загусне і стане більш сильним, ніж пудинг з кукурудзяного крохмалю перед охолодженням.)

Що я спробував:

Я спробував провести експеримент, коли я повільно і поступово нагрівав яєчні жовтки до певних температур і спостерігав, що з ними відбувається і при перемішуванні, і коли ні, але я не міг використовувати своє обладнання.

По-перше, нагрівання яєчних жовтків без їх перемішування змушує їх виробити «вершки» - свого роду поверхневу мембрану, яка трохи твердіша і захоплює тепло всередині, як це робить молоко, коли ви нагріваєте його без перемішування. Це та їх нагрівання нерівномірно завдяки частинам, які контактують з конфоркою, що коагулюють, вперше зруйнували цей підхід.

Єдине зауваження, яке мені вдалося зробити до цього часу, було, коли я також їх перемішував, але це теж не вдалося через те, що моє обладнання було зроблено з більшими порціями, і контроль температури не так добре для пари яєчних жовтків.

Причиною неприємності та мого загального невдалого сприйняття Creme Brulee було те, що я постійно його помішував, ніколи не залишаючи його правильно встановити, і, крім того, моя розігріта чаша для змішування не була зроблена з цим на увазі і не залишала її встановити. ні надто добре, ні.
(Ви можете зробити крем-брюле просто прекрасним, перемішуючи його, моя проблема пов'язана з інших місць.)

Висновки засновані на цьому рецепті:

  • 6 яєчних жовтків
  • 500мл крему
  • 300мл цукру

Висновок:

Проблема в моєму випадку полягала в тому, що я перемішував суміш без зупинки, що заважало їй встановлюватись при бажаних температурах, натомість дозволяючи їй встановлюватись дуже непривабливо лише при високих температурах. На жаль, моє обладнання не дозволяє мені робити крем-брюле, як я сподівався, і тому не можу коментувати належну температуру. ~ 85 градусів Цельсія виглядає добре, хоча.
Поки що я все ще на цьому, але я здогадуюсь, що проблема в моїй конфорці, а не в перемішуванні (наприклад, коли робите крем-брюле на плиті, потрібно перемішувати його дуже і дуже швидко).


Дякуємо, що опублікували свої висновки. Я люблю робити Crème brûlée. Я думаю, що банки з пінтами за рецептом sous vide - трохи шалені. Він такий багатий, і я можу з'їсти лише, можливо, чашку.
haakon.io

Я не знаю, що пішло не так у вашій процедурі приготування їжі, але 84 Цельсій повинен створити дуже приємний крем-брюле, а не нежить. Зазвичай я
виймаю

@rumtscho, це може бути проблемою і з рецептом - я просто склав це, переглянувши 5 або більше рецептів в Інтернеті. Деякий час цього тижня я маю намір перевірити 90 градусів і оновлю свою відповідь (я вже знаю, що 100 градусів роблять його густим, як рис).
User9123
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.