Чи можна приправити сковороду з нержавіючої сталі?


3

Після поради, яку я дав про приправу чавунної каструлі, можна було б подумати, що знаю. Я не хочу. У мене є 2 великі чавунні каструлі, якими я користуюсь регулярно, але я хотів би, щоб моя маленька каструля з нержавіючої сталі хорошої якості мала таке ж міцне витримане антипригарне покриття, яке мають мої чавунні сковороди. Я поранив зап’ястя багато років тому, тому мені б хотілося, щоб сковорода, яку легко рухати без напруги. Я також не хочу використовувати щось подібне до спрею Pam.

З огляду на те, як працює приправа, здається, що це можливо, за винятком однієї проблеми. Верхній шар чавунної сковороди не зовсім гладкий, але злегка пористий. Ось чому масляна плівка здатна спочатку прилипати до сковороди. Я не впевнений, що поверхня каструлі з нержавіючої сталі пориста.

Те, що більшість людей думає про те, що нова нержавіюча каструля витримана в процесі підготовки до вживання, - це не те, про що я. Це не тривалий фініш. Я хочу, щоб ви отримали приправу з чавунної сковороди багаторазовим змащенням, нагріванням та охолодженням . Так хтось намагався, і якщо так, то які були ваші результати? Я не хочу експериментувати на своїй одній хорошій маленькій сковороді.Це орієнтовне голосування ... Це схоже на подібне запитання, і я думаю, що відповіді стосуються того, що ви запитуєте.
Catija

Не зовсім, Катя, тому я прийняв вашу пропозицію і відредагував своє запитання.
Джуд

Відповіді:


2

Я б це не робив - я просто використовую нержавіючу речовину з достатньою кількістю масла. Але якщо ви дійсно хочете спробувати, то так, ви можете змусити його приклеїтись. Це складніше, ніж із чавуном, але це неможливо. По-перше, сталь має "пори" (фактично тріщини) на мікроскопічному рівні. Це не так сильніше, ніж коване залізо, яке теж приправлено. По-друге, у нас виникло достатньо питань щодо людей, які скаржаться на те, що "розорили" свою нержавіючу речовину, коли вони випадково полімеризували олію на неї. По-третє, мої каструлі також проводять трохи полімеризації на стінах, де бризок зустрічається з гарячим металом.

Я не можу дати вам точні умови, за яких це буде працювати, але я не думаю, що існує велика різниця між найкращим процесом приправки з нержавіючої сталі та найкращим процесом приправлення чавуну. Різниця полягає в тому, що у вас набагато менший запас помилок. Але при гарній техніці та терпінні ви повинні вміти це робити спеціально.


Я спробую і опублікую результати, коли закінчу. Перш ніж я лягав спати вчора ввечері, я провів деякий час, шукаючи мікрофотографії SEM поверхні того ж типу нержавіючої сталі, що використовується в посуді. Різний погляд на пори чавунної каструлі, але я досить задоволений його появою, щоб вирішити спробувати.
Джуд

Це не повинно бути однаковою поверхнею - я також приправляв кераміку після того, як її перестали бути антипригарними, і я задоволений цим. Приправа там не велика, трохи плямиста, але працює добре.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.