Видалення шарів цибулі неушкодженим способом, не готуючи їх


3

Мені було цікаво, чи є спосіб видалити шари цибулі неушкодженим способом, щоб вони не були зламані або пошкоджені. Я робив це раніше, злегка запікаючи цибулю, поки він не розм’якне


Чи можете ви сказати, чому ви намагаєтеся це зробити? Можуть бути різні пропозиції, виходячи з того, яка кінцева мета. (наприклад, згадка про виготовлення миски)
Джо

@Joe - Я намагаюся зберегти якомога більше шару, кінцевою метою буде набити його. У мене є уявлення про те, що я хочу наповнити цим, але ще не вдалося досягти успіху в "
розбиванні

Відповіді:


4

Я колись робив мисочки з цибулею, нарізавши цибулю в тій точці, де вона просто починає закручуватися назад і замочуючи у воді, поки я розділяю шари. Це працювало для моїх цілей, але я в цьому процесі знищив декілька. Я думаю, що я міг би додати трохи солі у воду, яку вони вимочували, щоб підвищити вміст у цибулі води, що могло вплинути на те, наскільки легко вони відокремлюються.


Я погоджуюсь, і зазвичай запікаю їх з невеликою кількістю води в духовці, поки вони не пом’якшать, і "вичавлюю" їх
dassouki

2

Це залежить від того, яку частину «миски» вам потрібно бути недоторканою. Якщо ви не проти розрізати цибулю навпіл, а потім відрізати, скажіть, приблизно на 1/2 "від кожного кінця, тож у вас є укорочена півкуля, тоді ви можете легко помахати окремими шарами.


Я вважаю за краще зберегти шари недоторканими, але я б не проти втратити деякі середні.
dassouki
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.