Наповнення гарячого чайника


3

Чи добре заповнювати електрочайник відразу після його спорожнення? Я чув, що це щось робить із стихією. Будь ласка, допоможіть!

Відповіді:


7

Ударне охолодження чого-небудь ніколи не є корисним, строго кажучи, але чи є серйозна шкода на практиці, залежатиме від багатьох факторів. Наповнення гарячого чайника холодною водою одразу після спорожнення, ймовірно, не змінить довговічності його.

Якщо ви надмірно обережні та трохи педантичні, я б сказав, що повне спорожнення гарячого чайника створить більше проблем, таких як збільшення масштабування, особливо якщо у вас є трубопроводи з жорсткою водою та заліза або корозія. Набагато більше ударного охолодження від останніх кількох крапель гарячої води, що випаровуються з елемента. Я б не переймався занадто сильно через заправку відразу після. Якщо ви дійсно піклуєтеся, було б вигідніше не зливати її з гарячої води до точки опромінення елемента з води.


2

Крім того, якщо у вашому чайнику (на елементі або на внутрішній стороні чайника) у вас є вапняний наліт, холодний удар може призвести до того, що він може зірватися. Чи хочете ви цього, залежати від вас.

Я використовував це з неелектричним чайником, щоб позбутися від вапняного каменю
(поставте його на вогонь, дайте йому висохнути і нагрітися, а потім негайно налийте воду з крана).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.