Поширений інгредієнт для згущення супу


8

Вчора у мене був трохи вареного рису і залитий кокосовим молоком. Консервація виявилася більшою, ніж очікувалося, тому вміст став занадто "пухким".

Один із способів був, звичайно, приготувати ще трохи рису. Однак мені цікаво, чи є інший загальноприйнятний інгредієнт для згущення речей?

Я думаю - якщо воно занадто густе, я б налив трохи води чи молока. Можливо, і масло. Але що робити, якщо я хочу досягти протилежного?

Відповіді:


20

Є багато потенційних загусників, але вам часто потрібно вибрати той, який найкраще підходить для вашої потреби (температура, якщо вона має молочну залозу, в результаті відчуття рота тощо).

У вашому випадку ви вже використовуєте рис, тому, можливо, вам захочеться приклеїти крохмаль - кукурудзяний крохмаль, картопляний крохмаль, тапіока і т. Д. Для цього ви додаєте трохи холодної рідини, добре перемішайте, додайте до суп і нагріти його. Коли наблизиться до кипіння, він загусне.

Можна використовувати борошно (пшеничне, рисове, ямське тощо), але у випадку з пшеничним борошном і, можливо, іншими, можливо, доведеться мати справу з сирим смаком. Ви виправляєте це, готуючи борошно з маслом або олією до готовності, а потім додаючи це, і нагріваючи його до майже кипіння.

Також можна використовувати протерті овочі. Варіть їх у супі, потім перекладіть через блендер, щоб овочі додавали супу тіло.


Чи можете ви окремо нагріти суміш крохмаль-рідка, а потім додати її в суп?
Джо

@ Джо, якщо ви готуєте міцну суміш з крохмалю і рідкої речовини, я думаю, що це утворить грудку в суп і буде важко або неможливо змішати. Краще спочатку змішайте її, а потім нехай вариться як частина супної основи.
bdsl

@bdsl: це причина суспензії. Грудочки утворюються, коли грудка борошна стає вологою і теплою, тому вона створює шар желатину, що запобігає проникненню води до внутрішніх приміщень. Суспензія забезпечує її повне зволоження перед нагріванням. Існують також попередньо гелатанізовані крохмалі, спеціально доступні для загущення (наприклад, борошно Wondra). Рум’яне і замішене масло змащують борошно жирним, тому у вас не виникає однакових проблем з грудочками, якщо ви працюєте в ньому правильно. Якщо ви боїтесь цього, додайте трохи бульйону в кашку, поки вона не набуде слабшішої консистенції, а потім додайте її в суп.
Джо

8

Якщо ви шукаєте основний і поширений інгредієнт для згущення супу, то я б запропонував перейти з кукурудзяним борошном.

Все, що вам потрібно зробити, це змішати кукурудзяне борошно в холодній воді. Додайте його в суп і добре розмішайте. І ви закінчили.


Гарна порада безглуздих для швидкого врятування речей.
dougal 5.0.0

+1 за безглуздість, але не ідеальне рішення з кокосовим молоком, оскільки це поєднання може згуститися досить тупим чином ...
rackandboneman

1
... І найкраще згадати, що його потрібно розмішати в
гарячому

3
Кукурудзяне борошно? Чи можете ви бути більш конкретними, що ви маєте на увазі під цим? Це, я вважаю, британський термін? У США ми вживаємо як кукурудзяну муку, так і кукурудзяний крохмаль ... у нас немає терміна "кукурудзяне борошно".
Catija

4
Кукурудзяний крохмаль, я б подумав. Я використовував «кукурудзяне борошно», яке в основному є кукурудзяним борошном, розмеленим до консистенції пшеничного борошна. Не найкращий загусник (читайте: справді не добре).
Кіт Девіс

4

@Joe дав чудову універсальну відповідь, але є одна можливість, яку я не бачу згаданого: яйце.

Збите яйце, перемішане у вашу рисову суміш, зв’яже і допоможе згустити речі. Це також зробить ваше блюдо трохи багатшим.


1
О, це дивовижна пропозиція. Ми любимо попередніх курчат в нашому домогосподарстві, тому я дивуюсь, що я про це не думав сам!
Конрад Вільтерстен

3

Це лише думка. Я не надто прагну використовувати в цій конкретній ситуації потенційно драглисті матеріали, такі як кукурудзяний крохмаль або ясна з кокосовим молоком та рисом.

Якщо я неправильно зрозумів ваш намір, загущення зайвої рідини лише повністю змінить текстуру. Це трохи схоже на те, що ви додали занадто багато молока в свою крупу для сніданку, згущення молока не буде працювати "нормально", вам потрібно більше крупи. Отже, більше рису - справжнє рішення.

Навіть якби ви хотіли імпровізувати і зробити рідину густішою, я хотів би використати рисове борошно або змішати трохи вареного або сирого рису з надлишком кокосового молока, взятого з вашого горщика, а потім використовувати його як ваш «невидимий» загусник і приготувати весь горщик ненадовго, поки ви не отримаєте бажану в'язкість.


1

Просто злийте його - поводьтеся з рисом, як з макаронами. Коли ви закінчите готувати, використовуйте дрібне сітчасте ситечко для зливу зайвої рідини.

Я не можу знайти Інтернет-джерело, але пам’ятаю (сподіваюся точно), читаючи кулінарну книгу Джеймса Борода, де він запропонував це як загальний метод приготування рису.


Насправді, хоча це гарна пропозиція, воно не відповідає на питання ОП, яке конкретно стосується загусників.
користувач110084

Я розглядаю це як вирішення проблеми ОП, хоча ваше запитання, що воно не обов'язково стосується типу рішення ОП, передбачає питання. (Я обов'язково кажу, тому що можна стверджувати, що суміш рисово-кокосового молока після зливання дійсно буде густішою.)
Грегор Томас

Ваше рішення, здається, "викиньте рідину з супу". Це здається дуже марним, якщо ОП прагне згустити суп замість цього.
Катія

3
Зробити це можна, звичайно, з іншою метою. Я просто пропоную, що якщо проблема полягає в тому, що "у супі занадто багато рідини" , то "видалити трохи рідини" є життєздатним варіантом.
Грегор Томас

@Gregor, ти запропонував просте і дуже ефективне виправлення. Я б робив те саме. Якщо ви кладете занадто багато молока у свою крупу, найприродніше, що потрібно зробити, - вилити трохи молока! Однак я вчусь грати за правилами тут, і ОП явно говорив про загущувач у питанні. Я спочатку дав +1 вашій відповіді, але відчував, що я зобов'язаний відступити. Вибач за те.
користувач110084
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.